Летен спален чувал, размер 120 - откъде?

  • 1 425
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 512
Привет,
моето синче спи само в чувалчета и аз съм доволна от това, защото никога не се налага да ставаме и да го завиваме.  Crazy
Зимните чували обаче вече са ни доста дебели, а летните от миналата година вече са ни окъсели... newsm46
Много е трудно да се намери в размера, който ни трябва - явно почти никой не ползва чувал за 4 годишно дете - ама мойто като иска...
Помогнете - ако сте виждали някъде да се продава такова чудо - пишете, моля!
  bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Знам къде има, но в Пловдив  Simple Smile Склада е до нас, даже утре ще ходя да купувам за една приятелка от София.
Не са нищо особено, но вършат работа, а и са по около 10 лв.
Ако не си намериш, пиши ми на лични, ще организираме нещо  Simple Smile

# 2
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
В Пигис хаус има дори и размери като за 13-14 годишни. Гледах ги преди две седмици.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
В Пигис хаус има дори и размери като за 13-14 годишни. Гледах ги преди две седмици.
И аз щях да кажа същото!

# 4
  • Мнения: 512
Много ви благодаря, момичета, досега в магазините, в които ходих ме гледаха странно и аз останах с впечатлението едва ли не, че няма такова чудо с нашия размер. newsm78
Ще се организирам днес до Пигис, да видим как е там  Hug
Bugaboo, благодаря ти много, имам баба в Пловдив, ако тук не се справя, ще те помоля за координати и ще я пратя да пазарува  при вас bouquet

# 5
  • Мнения: 5 790
Ansam, купи ли чувалче? Може ли да го снимаш и да покажеш, че магазинът ми е в другия край на града, а Виктория също спи с чували и аз не мога да намеря? И колко пари стува? Много благодаря.

# 6
  • Хасково
  • Мнения: 726
http://www.vip-baby.com/products/sleep/product13.html
поръчвала съм от тук, добри са , има всякакви размери.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
В Бебелан на Плиска има. Както и в магазинчетата на пазара в Дружба.
На Дани също му купувам 120 см чувал за да му е свободен и да може спокойно да си рита вътре

# 8
  • Мнения: 858
от бебе маркет взех много хубав

# 9
  • Мнения: 2 066
Използвам темата да попитам за Варна - тук по магазините най-големия размер, който намерих сега за лятото е 105 см, а за Елица скоро ще е къс.
tony_nm, тези от сайта с капси ли са или с цип?

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 726
Използвам темата да попитам за Варна - тук по магазините най-големия размер, който намерих сега за лятото е 105 см, а за Елица скоро ще е къс.
tony_nm, тези от сайта с капси ли са или с цип?
наште са купувани преди 5 години за баткото, с цип са, отвън хасе, отвътре трико, много се ползват и нямат мърдане.

Общи условия

Активация на акаунт