Какво ще кажете за почивка в Равда??

  • 7 172
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Някой ходил ли е тази година и съответно какво ще ми кажете дали ви е харесало.
Приемам също предложения ако някой е доволен от някой хотел или къща за гости.
Благодаря Ви предварително...  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Скоро писахме за Равда, положителни отзиви почти няма. Последните няколко години там ходихме, но повече не  Naughty Няма плаж, прекалено малко село, ужасно много застрояване, едно-единствено свястно заведение. Кметът ми е приятел, отсядах в неговия хотел, но и той е позападнал вече, така че не ти го препоръчвам, но ако решиш - ще ти дам координати, става.
Има много хубав хотел там, на брега е, мисля, че пред него има плаж, Евридика се казва, вече по пътя за Несебър.

# 2
  • Мнения: 27 524
Ето ти една тема тук, в търсачката излизат още десетина, разгледай ги  Peace

# 3
  • Мнения: 505
Миналата година бяхме там. Отседнахме в семеен хотел - стая с три легла, санитарен възел, тераса - 25 лв.  Shocked
На плаж ходихме м/у Равда и Несебър. Има много заведения, но кухнята само в 2 ни хареса   ooooh!

# 4
  • Мнения: 7 106
Миналото лято ходихме на резходка една вечер до там и честно казано за разходка става, но за почивка..... Thinking, аз лично не бих отишла там.
Особено пък ако си с малко дете.  Навалицата е ясна, плажа никакъв го няма, пък е и много далече от всякъде.
Ето тук има карта на Равда, можеш да се ориентираш какво те очаква :
http://www.tetrabg.com/ravda.html

# 5
  • Мнения: 199
Миналата година бяхме там. Отседнахме в семеен хотел - стая с три легла, санитарен възел, тераса - 25 лв.  Shocked
На плаж ходихме м/у Равда и Несебър. Има много заведения, но кухнята само в 2 ни хареса   ooooh!

това по кое време на годината?

# 6
  • Мнения: 505
Миналата година бяхме там. Отседнахме в семеен хотел - стая с три легла, санитарен възел, тераса - 25 лв.  Shocked
На плаж ходихме м/у Равда и Несебър. Има много заведения, но кухнята само в 2 ни хареса   ooooh!

това по кое време на годината?
от 13 до 23 юли  Peace

# 7
  • Мнения: 553
На 13.07 заминаваме с мъжа, неговите родители и малкия за 2 седмици на бунгала. Преди 2 години ходихме и ми хареса, дано и тази година да е хубаво /за нас/.
Когато се приберем ще пиша с какви впечатления съм се сдобила  Peace

# 8
  • Мнения: 832

Има много хубав хотел там, на брега е, мисля, че пред него има плаж, Евридика се казва, вече по пътя за Несебър.

Ние там запазихме. Много ни хареса как изглежда и това, че плажа е близо.
Блонди, била ли си в него да те питам нещо.

# 9
  • Мнения: 832
Търся нещо в района - само че да е all inclusiv. Харесах си Paradise Beach 4 , между Св.Влас и Елените, но всичко е резервирано.
И аз се чудя още newsm78, пък вдругиден заминавам.

Защо не видиш Nessebar Bay или Nessebar Mare. Те имат all inclusive.

# 10
  • Мнения: 27 524
Блонди, била ли си в него да те питам нещо.

Не, ако е за нещо от интериора, не знам. Ако е за Равда - питай  Hug

# 11
  • Мнения: 11
minalata godina biaxme tam,no samo za no6tuvane.v semeen hotel mnogo 4isti4ko spretnato.
plaja e lo6,no nie hodihme do sunny beach vseki den.

# 12
  • Мнения: 1 014

Има много хубав хотел там, на брега е, мисля, че пред него има плаж, Евридика се казва, вече по пътя за Несебър.

Ние там запазихме. Много ни хареса как изглежда и това, че плажа е близо.
Блонди, била ли си в него да те питам нещо.

Ходили сме там миналата година в началото на сезона - хотелът е нов - на 1-2 години може би, на мен ми хареса, но плажът пред него хич го няма - т.е. изградената бетоновата площадка стига на 2-3 метра до морето, слиза се по стълби, но вляво и вдясно на около 50 метра плажа е голям.
Пак там наблизо, точно пред Ифи-те е едно много хубаво ново хотелче - казва се Капри, бяхме там през август - има си и малко басейнче (както аз им казвам тип голяма вана), плажа пред него е хубав, паркинга е охраняем с бариера и подземен, и най-хубавото за тези с малки деца - до него има апартаменти под наем с детска площадка, без проблеми влизахме и да играе на площадката на Ифа.

# 13
  • Мнения: 48
Аз с моето семейство бях в Равда миналата година и не беше лошо.Хотела в който бяхме отседнали беше много хубав - чист,спокоен ,с  ресторант за хранене ,където всеки ден се готвеше разнообразна храна.Плажовете на Равда действително не струват и ние ходихме на плаж в Несебър.Вечер също ходихме там на разходки.Останахме с добри впечатления.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294


Пак там наблизо, точно пред Ифи-те е едно много хубаво ново хотелче - казва се Капри, бяхме там през август - има си и малко басейнче (както аз им казвам тип голяма вана), плажа пред него е хубав, паркинга е охраняем с бариера и подземен, и най-хубавото за тези с малки деца - до него има апартаменти под наем с детска площадка, без проблеми влизахме и да играе на площадката на Ифа.

Снощи се върнахме от морето, бяхме точно в хотел Капри
Хотелчето е малко, много чисто и само едни стълби ни деляха от плажа. От делно имаше малко басейнче пред хотела. Обслужване беше добро, хранато също  Peace

Хотела е по-близо до Несебър отколкто до Равда

Общи условия

Активация на акаунт