Хотел Плиска

  • 1 397
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Налага ми се да пътувам до София в  командировка  и ще спя в Плиска. Чувала съм много лоши неща за този хотел преди време.

Ако някой е отсядам там наскоро моля да сподели впечатления за да знам дали да си намеря друг хотел.

Трябва ми хотел в района на Гео Милев.

Мерси предварително  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
Не знам как е в Плиска, но точно до него са Ганеша, Европа и Рай 99. Имат страници в нета. Има и още няколко хотела в района.

# 2
  • Мнения: 589
Триадица също е в Гео Милев

# 3
  • Мнения: 68
"Плиска" е пълна мизерия. Зад него е  "Европа" - много по-добър вариант.

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Нищо му няма на "Плиска", стига да не се заседяваш много-много във фоайето. Е, мизерийка си е, но не е туристическа спалня, пък такива цени в по-централната част докарва май само "Славянска беседа", а там условията са подобни и място за паркиране на практика няма. Иначе до гара Подуене има едно хотелче "Мадрид", което също е с приемливи цени и условия за една-две нощувки.
Но пък ако нямаш лимит на парите за нощувка, спокойно можеш да избираш и по-нови хотели.

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Не знам как е в Плиска, но точно до него са Ганеша, Европа и Рай 99. Имат страници в нета. Има и още няколко хотела в района.

в ЕВРОПА стаите са по 95 евро, зависи с кака сума разполагаш, но ако имаш вариант, недей да спиш в Плиска! Naughty

# 6
  • Мнения: 920
Типичен празник на социализма. Малки стаи, грозна баня, неуютно. Но е чисто.

# 7
  • Мнения: 1 666
Зависи и каква стая ще вземеш. Имали реновирани стаи, които ставали. Но другите си били с обзавеждането от соца (разбирай окъртени бани, лекьосан мокет...).
Но пък цените са наистина добри.

# 8
  • Мнения: 213
Реновираните стаи на практика са боядисани (не че е малко), но пък цените са двойни. Но е ужасно тясно и доооста мръсно (говоря за лекета по матрака и по пода). Според мен дори стая на хотелски начала в студентски град е за предпочитане - поне е по-просторна.

# 9
  • Мнения: 2 401
Аз пращам чужденци в Ротосар - зад Плиска.  По-евтино е, а условията са съвсем прилични.

# 10
  • Мнения: 160


Пътувам служебно и разбира се бюджета е ограничен, но предпочитам да доплатя  от джоба си, но да не стоя в мизерия няколко дни.

Ще разгледам всички предложения благодаря Ви   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 520
Има един хотел точно до зала Фестивална, но името ми излезе от главата.
Ако някой се сети да го каже?
 newsm78

# 12
  • Мнения: 467
Триадa, някой го е казал вече.

Янита, да, все го бъркам.

Ама и там е скъпичко... може би в сайта има точни цени

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 17:31 от Winny

# 13
  • София
  • Мнения: 4 865
Триадица, някой го е казал вече.

Мисля, че все пак е Триада.
http://www.hoteltriada.com/

# 14
  • Мнения: 27 524
Аз пращам чужденци в Ротосар - зад Плиска.  По-евтино е, а условията са съвсем прилични.

В Ротасар евтино?  #Crazy Ротасар е на мой приятел и цените са (поне бяха) доста високи. Плиска става, какво толкова, лягаш спиш, ставаш и заминаваш. Намирам излишно хвърлянето на 50 и повече евро на вечер, само да легна и да преспя някъде.

Общи условия

Активация на акаунт