За стегнато дупе

  • 1 773
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 213
Здравейте,може ли някой да ми каже някакви упражнения за да стегна дупето?Извинявам се ако е имало такава тема,но не намерих нищо.

# 1
  • Мнения: 552
Експерта ни е Поци - той ще те стегне за отрицателно време  newsm10

# 2
  • Мнения: 360
За стегнато дупе помагат, всякакъв вид махове назад с крак. Независимо дали си права или на земята на колене и ръце, кракът се вдига назад, прави се серия от 20 маха примерно и сменяш, ако си права хващаш се за здрава опора и същото упражнени. Не случайно балетистите имат възможно най-високо поставените седалищни мускули. Wink
Много помага дългото ходене и най-вече изкачване на стълби.
Можеш да правиш упражнения дори пред компа, стягаш седалището и задържаш докато можеш, отпускаш и после пак.
Във фитнес залите има уреди специално конструирани за целта, но понеже не им знам названията, струва ми се, че Поци наистина ще ти е по-полезен в тази сфера.

# 3
  • Мнения: 4 678
Това е за  дома
http://dieti.rozali.com/vkyshti/p188.html
А за фитнеса има инструктори  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Много помага дългото ходене и най-вече изкачване на стълби.

Клякането също  Peace

# 5
  • Мнения: 10 982
Плие с тежест. Peace

# 6
  • Мнения: 213
Мерси много!

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
Ей тази тема искам да я побутна, на моята вълна е   Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 958
Ей тази тема искам да я побутна, на моята вълна е   Mr. Green

И на мойта и на мойта  Mr. Green само дето ми е по лесно да чета какво и що, отколкото да си вдигна гъзецУ и да направя нещо по въпроса  hahaha hahaha hahaha

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
И на мойта и на мойта  Mr. Green само дето ми е по лесно да чета какво и що, отколкото да си вдигна гъзецУ и да направя нещо по въпроса  hahaha hahaha hahaha

То с четене се почва бе муцка Laughing, четеш, четеш, па накрая вземеш че почнеш  Laughing
Ама почването на мене ми е мноооого трудно, нещо като с ученето, докато почнеш е трудно, ама почнеш ли и то те увлича ... Whistling
Лошото е, че тая област на нас жените вечно ни е мека #2gunfireСигурно години наред трябва да я тренираме здраво, че да заприлича на нещо що годе нормално, а забравим ли я за малко и пак старото положение, мама му стара... baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт