Как тренирах днес

  • 29 530
  • 943
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Тук предлагам всеки който желае да пише как му е преминала тренировката за деня.
 jumpТака може да се следи за грешки и ползи при тренировката,и да се отърва малко от лични.

Днес;
Аз правих силова за гърди40 мин bombs+1 час путека+аминокиселини+протеин+рибено масло+селен+зелен чай+калмацин+витамакс+витамин C+неуробекс #Crazy
Дъщерята- 10 мин пътека,15 мин кростренажор icanfly
Майка и- гръб,бицепс 30 мин+1 час пътека +липозан:running05:

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 15:26 от Поци

# 1
  • Мнения: 861
Още не съм тренирала днес, но мисля да правя крака, рамо и корем + пътека. Всъщност тази седмица си смених тренировката, която правя от 2 месеца и половина. Не че не ми харесваше сплита, но ми оставаше много малко време за кардио. Тя беше следната:
гърди, рамо, бицепс, корем
крака, гръб, трицепс, корем.
Третият ден - повторение на първия и така редувах. Бяха ми казали, че е хубаво всяка мускулна група да се тренира 2 пъти седмично. ама направо се размазвах от бързане и умора.
Сега реших, за да имам повече време за пътеката да правя 3 различни тренировки през седмицата и като четох различни идеи за сплитове се спрях на този по мускули-антагонисти:
гърди-гръб
бицепс-трицепс
и краката ми останаха с рамото.
Коремът го правя всеки път 2 или 3 упражнения за колкото ми стигне времето, че ми е ограничено.
Поци, ако греша, поправи ме, че от толкова ровене във фитнес сайтове и аз вече незнам какво знам  Crazy.

# 2
  • Мнения: 4 678
Гръб и гърди ги раздели защото са големи мускулни групи и е хубаво да се правят отделно.
Предната програма ти е била грешна,може да комбинираш герди с трицепс и гръб с бицепс,но не гърди- бицепс и гръб -трицепс.
Аз ти предлагам да правиш
1.-ГЪРДИ
2-РЪЦЕ(пирво трицепс,после бицепс)
3-ГРЪБ,РАМО
4-КРАКА.КОРЕМНИ МУСКУЛИ

# 3
  • Мнения: 861
Благодаря за отговора ти, тогава май сте трябва да се замисля как да направя тренировките 4. Коремът не е ли малко веднъж седмично? Не мога да разбера само тези разминавания в теориите за сплитовете. Там, където четох ти предстатвят различни варанти, без да препоръчват, т.е оставят избора на теб.

# 4
  • Мнения: 916
Днес 30 мин. тае бо, 40 мин. вело и 15 мин. степер и някакви упражнения за ръце....
Нещо не съм в настроение Tired

# 5
  • Мнения: 4 678
Кажи ми колко дена може да отделяш за тренировка през седмицата ,и кои дни.
ПОредни ли са или се презскачат  bouquet

# 6
  • Мнения: 916
Гледам да е всеки ден... Party
И пия Липозан...разчитам на него.

# 7
  • Мнения: 4 678
Благодаря за отговора ти, тогава май сте трябва да се замисля как да направя тренировките 4. Коремът не е ли малко веднъж седмично? Не мога да разбера само тези разминавания в теориите за сплитовете. Там, където четох ти предстатвят различни варанти, без да препоръчват, т.е оставят избора на теб.

Regе-тебе питам  bouquet

# 8
  • Мнения: 861
Мисля, че питаш мен: обикновено са понеделник, сряда и петък. Но разполагам с най-много час. Затова вместо да увелича времето на тренировка, мисля, че ми е по-лесно да увелича дните, ако се налага.

# 9
  • Мнения: 4 678
Ако са 3 дена
1-гърди,трицепс-5 мин за корема+кардио
2-гръб,бицепс-5 мин за корема+кардио
3-крака,рамо-5 мин за корема+кардио
  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 861
   bouquet Благодаря, добре ми изглежда. А мислиш ли, че ако правя и трите дни корем, е хубаво да правя 3 различни вида упражнения - за долна част единия ден-повдигане на краката от висилка (то аз не вися де, ами се подпирам с лакти), вторият ден за горна част на римско столче (май в нашата зала е малко по различен уреда и не съм сигурна как се казва точно-краката са по високо от тялото и са застопорени под колената) и третият ден - на уреда за страничните коремни преси?

# 11
  • Мнения: 4 678
Mного добро е упражнението "МОЛИТВА",ама чакай сега да видя как ще ти го покажа,ако не го знаеш:35:

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 15:37 от Поци

# 12
  • Мнения: 4 678
Ето го.Само че го прави с лице към уреда ,а не с гръб  bouquet
http://www.bb-team.org/exercise/1187

# 13
  • Мнения: 861
Мдааа, гледала съм го това упражнение, ама малко ще ме е срам сякаш да го правя в залата. Аз много упражнения съм разглеждала, но за някои от тях се притеснявам, че не съм сигурна дали ги правя правилно. Например за трицепса, да ти кажа, освен разгъването на скрипец, при всички други с гиричка  се чувствам някак неуверена, а това, на което му казват френско с щанга (то при мен ще е лост само, де) хич не съм сигурна как точно да го направя. Мисля да позанимая малко със себе си инструктора, че ме е оставил да правя каквото си знам  Embarassed

# 14
  • Мнения: 4 678
ЧЕ ЗА КВО МУ ПЛАЩЕТ НА ТОЯ ,БРЯЯЯЯЯ smile3511 smile3513
И без това френското се прави ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с втори човек.  bouquet
Няма срамни упражнения smile3521

Общи условия

Активация на акаунт