Смешна тема

  • 4 634
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
 Не знам дали няма да я преместят модераторите,ама да пробвам...
  Сетих се преди малко за една случка отпреди две години,колкото пъти се сетя,толкова пъти се смея до сълзи...Та ми се прииска не само да се оплакваме тук,не само да философстваме по сериозни теми,ами и кът за разтуха да си направим...
  Та случката е следната.Пристигам в Благоевград,багажи,чанти,торби...във всяка ръка по няколко.Духа ужасен вятър и косата ми влиза в лицето,всеки момент ще рукне дъжд,мярвам аз накакво такси и махам да спре.Колата ме подминава,спира малко по-нагоре,връща се на заден ход,аз бързам да отворя задната врата и да напъхам всичките торби.Най-после на завет,най-после си взимам въздух и казвам адреса.Шофьорът  попита за повече обяснение и аз изтърсих"Сигурно отскоро карате таксито?" "Нещо такова,казва човекът,всъщност аз съм свещеник" Зяпнах  Shocked : откога,викам,свещениците работят допълнително? Каза нещо човека,ама бяхме пристигнали,и аз питам какво дължа."Нищо",казва шофьора,това не е такси.Аз пак зяпнах,идваше ми да зарева от срам,а той безмилостно продължи-къде видяхте табела,къде виждате брояч,просто колата ми е жълта...Ама,казвам,тогава защо спряхте? Ех,вика човекът,свещеник съм,мъж съм,гледам хубава жена в беда-как да не спра...

# 1
  • Мнения: 251
 Страхотна случка Joy  Joy  Joy
Развесели ме  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 733
Вярно много сладка история Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
 newsm62

Разсмя ме от сърце

# 4
  • Мнения: 589
И още една смешка Laughing
 В едно заведение наблюдавах следното нещо:доста солидна група от Ку-ку бенда разиграваха като маймуна сервитьорката,то не бяха разместване на маси,то не бяха замени на поръчки,то не бяха подмятаници...Момичето ги търпя,търпя,накрая като и изтърсиха-сега всеки искаме да си платим поотделно.Викам си,ей ся стана голям скандал,обаче момичето с волско търпение ги подхвана наред:"Добре,на вас какво да хвана,о.к,толкова и толкова,на вас?...Последния,да не му казвам името,като го попита момичето "Какво да ви хвана на Вас? " дебелашки изтърси :"Хвани ми х...." Shocked"О.К,сто евро,моля" невъзмутимо каза девойката. Оня прихна и наистина и даде доста повечко пари...

# 5
  • Мнения: 636
...много сладко... Joy

# 6
# 7
  • Мнения: 1 299
Чувала съм я и преди...да не си я разказвала и в друга тема  Thinking

# 8
  • Мнения: 589
Чувала съм я и преди...да не си я разказвала и в друга тема  Thinking
Не,не съм.ДА не би някой,на когото съм разказвала,да плагиатства? newsm78

# 9
  • Мнения: 1 299
Чувала съм я и преди...да не си я разказвала и в друга тема  Thinking
Не,не съм.ДА не би някой,на когото съм разказвала,да плагиатства? newsm78

В ония теми за смешните ситуации не си ли писала??? Thinking

# 10
  • Мнения: 589
не newsm78
 Бря,че ме озадачи newsm78 newsm78 newsm78

# 11
  • Мнения: 364
Да се включа и аз.


Една вечер се чуват силни викове от апартамент в отсрещния блок.
Поглеждаме - от терасата на въпросния апартамент летят дрехи. Една жена яростно изхвърляше каквото и попадне - все мъжки дрехи - ризи, панталони и други консумативи.

На следващия ден, бабичките на пейката се постараха да ни осведомят за случилото се.
В онзи апартамент живеели мъж и жена - семейство. Не разбрах, дали имат деца.
Мъжът си имал любовница, за която знаели всички, но не и жена му. Любовницата живеела един етаж по-долу от семейството - любов по комшийски!
Два дни преди това, мъжът казал на съпругата си, че отива в друг град по работа. Стегнал си куфара и....отишъл при любовницата.
Във въпросната вечер, изгората му го пратила да хвърли боклука - било късно, а и няма видимост към кофите за смет.
Онзи, обаче, след като изхвърлил боклука, по навик се прибрал у дома с празната кофа. Явно се бил замислил за нещо и.....звъннал на вратата на съпругата си! Shocked
Какво било изумлението на жената, когато видяла съпруга си по къси гащи и потник, с празна кофа в ръка.....Набързо събрала две и две.....
Нямал време дори да си събере багажа, т.е събрал го е, но от площадката пред блока! Joy Joy Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 808
идиот! идиот! идиот!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 4 202

Не се сърди, но да не би бабичките да са те преметнали теб с разказа?

Тази история е стара градска легенда, също като онази дето се разказва в гражданското преди всяка сватба, дето булката ударила шамар на младоженеца и той казал "не".

Иначе е забавна, няма спор.

# 14
  • DE
  • Мнения: 967
Една приятелка ми разказва как се скарали с приятеля и. Спели си те вечерта, а господинът най-неочаквано изръсва на сън "махай се оттука к...во мръсна" А приятелката ми "На кого ще викаш к...ва, бре?" И му отнася два шамара. Събужда се той от шамарите ошашавен и на свой ред и залепя един шамар, че го биела докато спял.......

Общи условия

Активация на акаунт