Пак за изневерите...

  • 3 977
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Породен от многото теми напоследък за изневеряващи половинки в мен се появи въпросът:
Искам ли да знам, ако законният си има връзка? Ами ако и дете навън има?
Аз все още много се чудя, но като че ли надделява достойнството ми.
Все пак бих желала да науча, въпреки че ще боли много повече от незнанието.
А вие?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Честно казано - не знам. Може би не бих искала да научавам, защото не мога да го преглътна лесно и да простя - ще се измъчвам...

# 2
  • Мнения: 46 434
Бих.
За да преценя има ли смисъл да си губя времето или по-добре да продължа напред.
Пък и мразя да ме лъжат ...

# 3
  • Мнения: 364
Бих.
За да преценя има ли смисъл да си губя времето или по-добре да продължа напред.
Пък и мразя да ме лъжат ...
Peace

Освен това, заравянето на главата в пясъка не е решение.
Ще искам да имам възможност да изживея живота си, а не някой да взима решения вместо мен! Peace

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Щом става въпрос за връзка- да, искам. За да мога да го напусна.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Бих.
За да преценя има ли смисъл да си губя времето или по-добре да продължа напред.
Пък и мразя да ме лъжат ...
Споделям мнението на Никол  Peace

# 6
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ще искам, и че даже и подробностите ме интересуват - защо, от кога, с коя, къде,.....

# 7
  • Мнения: 1 492
Ще искам, и че даже и подробностите ме интересуват - защо, от кога, с коя, къде,.....
Да, и аз, но с всяка споделена подробност, болката ще нараства и в този момент сигурно бих си пожелала, да не знам нищо.

# 8
  • Мнения: 215
Естествено, че ще е добре да знам  Simple Smile. Няма нищо по-лошо от щастливото незнание

# 9
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ще искам, и че даже и подробностите ме интересуват - защо, от кога, с коя, къде,.....
Да, и аз, но с всяка споделена подробност, болката ще нараства и в този момент сигурно бих си пожелала, да не знам нищо.

От опит знам, че така първо имам по-добра представа за ситуацията, и второ - точно тогава най-малко болката ми е проблема. Тогава ме тресат емоции като наранена гордост, разочарование, бясна съм, че съм била лъгана и все едни такива хубости, дето ми помагат да го изхвърля без да се замисля даже  Wink

# 10
  • Мнения: 295
Да бих искала да знам .Мразя да ме лъжат.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе много сте смешни с това - мразя да ме лъжат...Че то кой обича? Обаче някой неща, понякога, е по-добре да остават ненаучени...
Аз явно ще съм първата с такъв отговор, но - зависи! Ако отношенията ни са зле и ми трябва една капка, за да го напусна - да, бих се зарадвала да знам, че ето - той е мерзавец и си заслужава да се махна от живота му!
Обаче...ако отношенията ни се супер, ако го обичам, ако чувствам, че той ме обича, ако се грижи за семейството си по най-добрия начин и ни осигурява цялото внимание, от което имаме нужда - то тогава не, не ме интересува какво прави/е правил, когато не е бил с мен. Защо да си развалям рахатлъка Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Всъщност, като се замисля, за дете бих искала да знам. Децата е важно да познават роднините си Peace

# 13
  • Мнения: 364
Обаче...ако отношенията ни се супер, ако го обичам, ако чувствам, че той ме обича, ако се грижи за семейството си по най-добрия начин и ни осигурява цялото внимание, от което имаме нужда - то тогава не, не ме интересува какво прави/е правил, когато не е бил с мен. Защо да си развалям рахатлъка Laughing

Само да те попитам нещо. Наистина ли смяташ, че това е възможно? newsm78

Възможно ли е половинката ти да:
- те обича
- се грижи за семейството
- осигурява цялото внимание, от което имате нужда
- имате прекрасни отношения
- ти дава поводи да мислиш, че си единствен/а
-.......
и в същото време да ти изневерява? Shocked
Чудно ми е как се комбинират тези неща? Дали изобщо може да се получи?
Дали кръшкачите са толкова изпечени актьори? Ако наистина гореописаното поведение е възможно и постижимо, то този, които има подобно поведение е изпечен лъжец, лишен от съвест и чувства!
А аз с такъв не искам да си имам работа! Peace

# 14
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
.................
Дали кръшкачите са толкова изпечени актьори? Ако наистина гореописаното поведение е възможно и постижимо, то този, които има подобно поведение е изпечен лъжец, лишен от съвест и чувства!
А аз с такъв не искам да си имам работа! Peace

 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт