12 ден след инсеминация

  • 5 394
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте на всички момичета, честит празник първо, а второ тук съм за да споделя колко кофти се чуствам.Не писах няколко седмици....ходих през ден на УЗИ, следяха ми фоликула, едничък в ляв яйчник- стимулираха го за всеки случай с две инжекции меногом, 22мм.....след това за да го пукнем две инжекции прегнил през ден и се пукна, в деня на спукването веднага направих инсето....докторката назначи орално и вагинално дуфастон и утрогестан, аз примерна пия и слагам....вчера просто не издържах и си направих тест - две черти, но едната мн. бледа(късният следобед), толкова се надявах, днес сутринта пак тест- отрицателен Sad ,по принцип трябваше още вчера да ми дойде М, но все още я няма, утре вечер съм на преглед, не съм спокойна, притеснена съм, не ми се иска отново да ходя до аптеката за превръзки.....все пак на 12 ден ако беше станало нещо  теста все щеше да отчете нали така?брей и като че ли все имам чуството че ще ми дойде всеки момент.....

# 1
  • Мнения: 7 803
честит праzник мила гледай положително на неЩата аz на 3 4 дни zакъснение имах отрицателни тестове 4ак на 10 имах положителен а постоянно имах ПМС и все си мислех че всеки момент Ще ми дойде така че .............. успех мила дано това е твоят подарък zа праzника  Laughing

# 2
  • Мнения: 172
Цитат на: jumper
честит праzник мила гледай положително на неЩата аz на 3 4 дни zакъснение имах отрицателни тестове 4ак на 10 имах положителен а постоянно имах ПМС и все си мислех че всеки момент Ще ми дойде така че .............. успех мила дано това е твоят подарък zа праzника  Laughing

Това имах нужда да чуя, много благодаря, а нали на теста пише още на следващия ден след закъснението?

# 3
  • Мнения: 7 803
не помня точно какво пиШеШе но беШе zа ранна бременност преди zакъснението  Sad  и като се окаzах 2 отрицателни няма да ти каzвам как се тръШках  Sad а и ПМС после ужасно беШе но после всичко си беШе ок  Grinning пожелавам ти го от все сърце

# 4
  • Мнения: 4 324
Здрасти Мими, тъкмо се чудех къде изчезна

Първо честит празник  Simple Smile

Аз мисля, че е рано да правиш тестове. Не се натоварвай излишно с тези отрицателни резултати - така повече си вредиш, отколкото помагаш. Имай търпение  Sign Exclamation Стискам ти палци утре на прегледа да те изненадат мнооого приятно.

И мисля, че щом се е появила втора (пък макар и бледа) чертичка, все още има шанс.

УСПЕХ  Sign Exclamation

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Мими, спокойно и горе главата. Докато не ти дойде има голяма вероятност да си бременна. Ще правиш ли кръвен тест?

# 6
  • Мнения: 172
Тази покрепа която ми давате, просто няма равна, благодаря на Таня, на ВаВа, раничко е да, но нямам търпение и затова ги правя тия щуротийки:)), незнам дали да правя кръвен тест, аз си мисля, че утре ме викат на преглед и че ще се види на прегледа дали съм или не съм, поправете ме ако бъркам, ако трябва- всичко ще правя!!!

# 7
  • Мнения: 4 324
Мисля, че е рано да се види каквото и да било от прегледа (предполагам говориш за видеозон). Според мен ще ти пуснат един кръвен тест, за да сте наясно какво точно става. Мисля, че за кръвен тест не е рано - ако има нещо, той ще отчете.

# 8
  • Мнения: 4 399
И аz мисля, че най доброто е кръвен тест. След толкова дни би трябвало да ти даде достоверни реzултати. За всякакъв друг преглед е все още много рано.
Кръвния тест можеш на направиш по всяко време. И ако нямаш търпение можеш да отидеш още сега, zаЩото 12 дни би трябвало да са съвсем достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт