Какво ще правите това лято ...

  • 746
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
Пускам темата и тук ...

Момичета моя приятелка от съседен форум с диети ме помоли да пусна тук тази тема ...
Става дума за това - http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=598&s=10
Ако подпомогнете тази идея - нейна  приятелка ще намаже   ... но каузата е благородна (момичето става на 25 г , с малко момиченце е и уви море не може да си позволи ) , е надявам се и мен да вземат , но едва ли ще ме огрее .   Joy
Та това е изпълних си доброто дело за днес и очаквам fenixx  да черпи после !
 

# 1
  • Мнения: 689
Гласувах!

# 2
  • София
  • Мнения: 847
и аз гласувах, надявам се да спечелят  Peace

# 3
  • Мнения: 656
И аз гласувах!

# 4
  • Мнения: 27 524
И тук ли  Rolling Eyes

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
И аз няма да мога да отида на море тази година. Ако обичате, помогнете и на мен  Crossing Arms На близо 30 години съм, с малко момиченце и море не мога да си позволя.
А, и интернетът ми не е плащан за 2 месеца.

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Гласувах.

# 7
  • София-Варна
  • Мнения: 119
имате и моя глас!!!

# 8
# 9
  • Мнения: 2 492
И аз няма да мога да отида на море тази година. Ако обичате, помогнете и на мен  Crossing Arms На близо 30 години съм, с малко момиченце и море не мога да си позволя.
А, и интернетът ми не е плащан за 2 месеца.

Аз не знам какво ги дразни хората ... това , че някой е решил да помогне , по някакъв начин или ?!?
Аз приемам това доста сериозно и ако коментарите ви са иронични просто са неуместни .
Целта не е аз да отида на море , но както и да е ...
В случая моя приятелка доста наивно реши , че така ще помогне .
Аз я подкрепих въпреки очакваната реакция - е спокойно събрахме за морето на моята приятелка , заедно с помощта на Феникс и още няколко други момичета .
Все пак никой не искаше пари , искаше се един елементарен глас - но това наистина е много за някой .
Знам , че има много майки , които не могат да си позволят да отидат на море с децата си , но аз не мога да помогна на всички .
Но важното , че помогнах на поне един човек !!!
Ай де момичета приятна ви почивка и понякога такива теми е по - добре да игнорирате отколкото да правите коментари .

# 10
  • Мнения: 4 176
И аз няма да мога да отида на море тази година. Ако обичате, помогнете и на мен  Crossing Arms На близо 30 години съм, с малко момиченце и море не мога да си позволя.
А, и интернетът ми не е плащан за 2 месеца.

Аз не знам какво ги дразни хората ... това , че някой е решил да помогне , по някакъв начин или ?!?
Аз приемам това доста сериозно и ако коментарите ви са иронични просто са неуместни .
Целта не е аз да отида на море , но както и да е ...
В случая моя приятелка доста наивно реши , че така ще помогне .
Аз я подкрепих въпреки очакваната реакция - е спокойно събрахме за морето на моята приятелка , заедно с помощта на Феникс и още няколко други момичета .
Все пак никой не искаше пари , искаше се един елементарен глас - но това наистина е много за някой .
Знам , че има много майки , които не могат да си позволят да отидат на море с децата си , но аз не мога да помогна на всички .
Но важното , че помогнах на поне един човек !!!
Ай де момичета приятна ви почивка и понякога такива теми е по - добре да игнорирате отколкото да правите коментари .

Ти на малоумна ли се правиш или си такава? Не знам, но много добре ти се получава!
Как така не разбираш, какво е дразнещото. Ми скъпа- поредният спам. Това е.
Да не говорим, че отдавна се отказах да гласувам за нечие дете да спечели конкурс и подобни. А твоят линк е просто още по-зле. Нищо конкретно, нощи интересно..." натисни и вселената, ще те възнагради". Дрън, дрън-  глупости+спам.
Е, няма такава простотия!

Общи условия

Активация на акаунт