Машинки против комари

  • 702
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 58
Какво ви е мнението за машинките против комари (на чико или на друга фирма), които изглеждат като малък пейджър,  излъчват вълни и пазят детето от комари в радиус от 3-4 метра? Били удобни, защото не мажеш постоянно детето, а само зареждаш с батерия устройството и го слагаш на дрехата на детето.

# 1
  • Мнения: 653
не съм виждала, ще следя темата  newsm78

# 2
  • Мнения: 26
Ние си купихме такава на Чико и засега няма поражения- значи действа! Става да я поставиш и на количката или на масата около бебо. А за в къщи имаме от този вариант /пак на Чико/, който се включва в контакта и пак гони гадинките с ултразвук, а не с табетки, който са вредни за бебета.

Имат и спрей и рол- он , с който се маже пак за същия ефект. Аз първоначално не смеех да го намажа понеже ме беше страх от алергии, но всичко  мина добре и сега го ползвам редовно. В нашия парк имо ужасно много комари- цели рояци!

# 3
  • Мнения: 2 274
Доволна съм от устройството на Чико, което се влючва в контакта. Бебо не е нахапан. Включвам го само през нощта.

# 4
  • Мнения: 1 555
Аз купих такава още минала година, но и купих в допълнение спрея на Чико против комари, така че както я включвах въпросната машинка, така и мажех, тъй като бяхме на морето, а там комарите бяха големи като врабчета, така че тогава го опазвах от тези гадини !

# 5
  • Мнения: 117
добре де, четох една тема от миналата година и много хора пишат , че няма никакъв ефект от тази на чико...да не би да има фалшификати?!? #2gunfire

# 6
  • София
  • Мнения: 2 686
Купих варианта, който се включва в контакта преди 2 седмици и съм доволна. За сега няма комари в спалнята, а прозореца е постоянно отворен, дори и на светната лампа.

# 7
  • Мнения: 1 367
Някой ползва ли машинките на Райд с таблетки?Тук прочетох,че е вредно за бебо.Имаме такава,но още не сме я включвали

Общи условия

Активация на акаунт