Обувки Borgan???

  • 5 695
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 236
Здравейте мили мами!В4ера си купих 4ехли от един магазин на Витошка,марката им е Borgan.До момента не ги бях 4увала,но единствено този модел ми допадна от няколкоседми4ното ми обикаляне по магазините.Тъй като са доста скъпи-135 лв,а редом до тех имаше модели за по 30-ина,40-лв се запитах дали наистина са ка4ествени и си заслужават парите.Чували ли сте ги?Или може би яко съм се прекарала.... #Crazy

# 1
  • Мнения: 3 830
Не съм ги чувала и аз.  newsm78  Провери името в Интернет. Дано да не си си изиграла лош номер  Confused

# 2
  • Мнения: 1 952
Борган е марка от няколко години на нашия пазар. Не си се минала в никакъв случай, обувките са хубави и са си утвърдено име. Имат магазин и на Графа.

# 3
  • Мнения: 5 228
Много качествени обувки. Имам и ботуши, и обувки, които съм си купувала преди няколко години и все още са в съвсем приличен вид.
Тези по 30-40 лв. обикновено са модели, от които е останал само 43-ти номер примерно.  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 236
Благодаря моми4ета!Погледнах и в интернет,доста добри отзиви има за тази марка.Дано наистина е така и да изкарам поне още две години с тези 4ехли,4е толкоз много пари.... #CrazyАма ина4е са много яки! Laughing

# 5
  • Мнения: 1 952
Дай снимка де Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 1 236
Нямам апарат ,моми4ета,ина4е на драго сърце бих се похвалила с новата си придобивка.Приятелят ми го взе с него на морето и няма с какво да ги снимам.Утре ще пробвам с телефона,дано стане.Много ми се иска да ги видите,наистина са красиви!

# 8
  • Мнения: 5 317
имат ли магазин в Пловдив?

# 9
  • Мнения: 3 634
Много са хубави! Аз си купувам от там, нямам оплаквания.

# 10
  • Мнения: 2 386
Тези по 30-40 лв. обикновено са модели, от които е останал само 43-ти номер примерно.  Laughing

Къде, къде? Mr. Green И 41 ме устройва   bowuu

# 11
  • Мнения: 3 634
На Витошка, малко преди Тера Нова, като идваш от НДК.

# 12
  • Мнения: 5 228
Тези по 30-40 лв. обикновено са модели, от които е останал само 43-ти номер примерно.  Laughing

Къде, къде? Mr. Green И 41 ме устройва   bowuu

Аааа, не съм сигурна. Но обикновено е така. Има и на Графа, малко след Гарибалди в посока Алабин, от дясната страна.

# 13
  • Мнения: 2 386
Мерси, мерси.

# 14
  • Мнения: 463
Има ли ги във Варна?

Общи условия

Активация на акаунт