Ръцете нагоре

  • 8 424
  • 23
  •   1
Отговори
Днес ми казаха,che бебетата като спят,ако са с вдигнати ръце,ознаchaва,che са здрави.
Пак ли става дума за бабини деветини?

# 1
  • Мнения: 19 266
това и аз съм го чувала от баба ми ,но не мисля,че ако понякога ръцете са надолу,е някакъв проблем.

# 2
  • Мнения: 344
това и аз съм го чувала от баба ми ,но не мисля,че ако понякога ръцете са надолу,е някакъв проблем.
Аз съм чувала че имат здрав сън.Мойта кога са й нагоре кога на страни.

# 3
  • Мнения: 7 947
Е, надали е медицински доказано, но като погледнеш едно бебче , което спинка с ръцете нагоре - наистина ти се струва, че е много спокойно и щастливо! Но разбира се, ако не е с ръцете нагоре заспало - не значи, че нещо не е наред!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз знам, че това е знак на здрав сън  Peace

# 5
  • Мнения: 683
И аз съм чувала, че така спи здраво и спокойно дете. Не мисля че от ръцете зависи, обаче....

# 6
  • Мнения: 953
Повечето бебета спят с ръцете на горе  - явно така им е най-удобно, незнам дали има връзка със здравословното им състояние.

# 7
  • Мнения: 983
Означава също, че са доволни  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 27 524
Синът ми така спи, аз също  Grinning
Той досега не е боледувал, не знам дали има връзка.

# 9
  • Мнения: 4 447
Глупости, ако са му надолу - к'во?

КОгато ръчичките са му нагоре, значи, че така спи сладко, че му е добе, блажен сън му се казва, затоваказват - "спи като бебе".

Нашия като сега спи настрани с ръце на очите, да не би да му иманещо?
Елка го виж как се върти, скача и се смее.

 Споко!

  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 928
И аз знам, че това е знак на здрав сън  Peace
Peace

# 11
  • Мнения: 1 273
И аз съм чувала, че така спи здраво и спокойно дете. Не мисля че от ръцете зависи, обаче....

Това и аз съм го чувала. Моя син явно докато спи ту е здрав и щастлив, ту не е Laughing. Защото за един сън си мести ръцете като часовникови стрелки-- нагоре, надолу, на страни.... Joy

# 12
  • Мнения: 1 467
Знак за спокойствие, здраве и хубав сън:)

# 13
  • Мнения: 5 362
И аз съм го чувала.Но знам,че изразяват спокойствие и че се чувстват добре,когато спят така.
Калина като бебе и сега си спи така.

# 14
  • Мнения: 2 386
Здрав сън е. Пък дано и здраве...  Laughing

Аз още спя така, с ръце под възглавницата..

Общи условия

Активация на акаунт