спешно питане за развалена кърма

  • 2 408
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 272
днес мми се наложи да изляза и бебка е разплакала.бях казала на бабата да стопли една кърма,която днес бях изцедила.но тя й се видяла малко и стоплила и кърма от друго бурканче,която стои в хладилника от няколко дена и мислех да използвам за къпането.старата кърма е била около 15мл.сега кърмих пак малката и коремчето й ужасно къркори.вече ака един път след яденето и изпражненията бяха рядки и пенести,но тя си има разстроиство от няколко седмици.сега не знам какво да правя.да я водя ли на бърза помощ?какви са симптомите на натравяне?моля ви ,дайте съвет!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 289
Не мога да ти дам отговор но прочети в Библиотеката - има нови указания за съхранение на кърма и виж и моето питане от снощи - имам 1 отговор Ако това може да те успокои Wink

# 2
  • Мнения: 344
Незнам.Относно разстройството я заведи на лекар.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ако кърмата е стояла навътре в хладилника и не е на повече от 3-4 дена, надали е била развалена (дават в хладилник по-мощен да се съхранява до 7-8 дена, така че 3-4 почти със сигурност е окей). Ако беше развалена - щеше да е различна и на мирис (като вкиснато) и бабата може би щеше да усети, особено при притоплянето.
Изчакай до следобяда, наблюдавай я - ако прецениш, заведи я при педиатъра й.

Общи условия

Активация на акаунт