коктейл за отслабване-въпрос.

  • 1 449
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
здравейте Laughing
знаете ли нещо за коктейл за отслабване с кисело мляко,канела и още нещо.чух че може да се яде всичко и да се пие този коктейл-и отслабваш.
ако някой знае-моля за рецепта и мнение по   bouquetтози въпрос.

# 1
  • Мнения: 1 424
Не съм чувала за подобен коктейл  Peace
И няма храна,напитка или хапче,което до ти позволи да ядеш на корем и да слабееш  Peace
Прочети из форума има много диети, избери си подходяща за теб и успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 479
Чувала съм за кисело мляко , разбъркано с лимонов сок и се яде вечер, преди лягане и това ускорява ло изгарянето на мазнините, но не съм го пробвала!

# 3
  • Мнения: 4 678
Кисело мляко вечер може за напълняване newsm10 newsm62 smile3501

# 4
  • Мнения: 2 149
 не съм съгласна Поци-аз всяка вечер си хапвап по едно кисело мляко и всяка сутрин по една чаша прясно,ям и доста лимони почти всичко си подправям и резултата е 49 кг-а родих преди 50 дена:))
жсичко според мен е въпрос на организъм-но със сигурност няма напитка,която да ти позволява да ядеш каквото си искаш и след тожа да слабееш от нея-истината е да не ти е празен стомаха,да се ядат само качествени храни и да се спазват горе долу едни часове на хранене:)) поне на мен това ми помага:))

# 5
  • Мнения: 6 958
За коктейла да не си чувала за кисело мляко с изцеден лимон вътре...  newsm78 но се яде само то + зеленчуци или плод, не може да ядеш на корем и да слабееш, особено с тази слуз, която се отделя по стените на червата от това кисело мляко  Mr. Green

Кисело мляко вечер може за напълняване newsm10 newsm62 smile3501

И аз така мисля  Peace

# 6
  • Мнения: 4 678
Aбе стига глупости ,бе- вечер и въглехидрати. #Crazy Sick
Как се слабее ,като вечер ядеш въглехидрати ,ще те питам след година за йо-йо ефекта Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт