Новите съпруги/приятелки на бившите...

  • 7 249
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
Разчепкваме с какво ни дразнеха бившите ни мъже.Разбрахме с какво ние дразним сегашните им жени.Дайте да си кажем сега дразним ли се от ние от тях?
 Започвам първа.Въпреки,че давам "изглед" на отдавна забравила,въпреки,че външно не го показвам,вътре в себе си ужасно се дразня,когато настоящата обсъжда проблеми около отглеждането на бебето си и мъдро заключава:"Охх,това само една майка може да го разбере" Rolling EyesИдва ми до зъбите да и кресна-сега вдяваш ли какво ми е било сам-самичка с двама дребчовци,по квартири,без издръжка,при жив и здрав като бик баща,а вие по курорти и кръчми?! Ама трябва да сме цивилизовани хора... Wink
  Опитва се да е от папата по-голям католик с напъни да покаже как по-добре от мен се справя с моето собствено дете,в което няма лошо,стига да не коментира,че тя подстригвала малкия собственоръчно( предупредила съм бащата,че ако пипнат само косата на малкия ще  #2gunfire-не искам детето ми да изглежда като извадено от приют,както беше при един-два  опита за фризьорство!!!) докато аз съм се кипрела в скъпи салони(пак глупости!)
-аз какво съм виновна,че от двете ни тя изглежда по-възрастна,нищо,че е 15 години по-млада от мен?! Mr. Green
  Факта,че боядиса целия летен гардероб на малкия в сиво-пембян цвят даже не ме дразни-толкова си може момичето...Че  коментира "Ама в къщи нямаме храна ли...",когато малкия си занесе "за натам" от любимите,сготвени от мама пълнени чушки и картофени кюфтета,пък обикновено вечерят сандвичи...Че се опитва да нагажда гостуванията на дъщеря ми според това кога и трябва детегледачка за вечерта.Позволила си беше да и се скара, защото отказала да гледа бебето,и когато дъщеря ми казала"Аз дойдох да се видя с всички ви,не да ми оставите бебето и да излизате",естествено коментара бил"подучват те"(за което скоро май трябва да си поговоря с нея...)
   Иначе "за пред хората" отношенията ни са цивилизовани...
 
 
 

# 1
  • Мнения: 515
Аз с моята "втора" така и не се виждам.Под достойнството ми е да се видя с........... (немога да я нарека жена),която разби живота на семейството ми .Познавам я но неискам да се виждам с нея.Непозволява на съпруга ми да вижда децата,има дете от него и неиска да се споменават другите му деца.Сккоро се намеси коствено между нас като каза на мъжа ми ,че издражката от 80 е дотатъчна и го принуди да ми ядава по пощата за да има разписки че ми я е дал.Но по принцип на нея все не и стигат парите му и все иска повече и повече. #2gunfire #2gunfire #2gunfireно и на нея едва ли е леко все да я сравняват с мен.така че.......... Joy Joy Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 6 477
То поредните след мен не знам точно колко са...за 2-3 знам...чух просто..Последната се е избомбила и с бебе в момента и БНД-ЕРД го играе загрижен...а тя - най-толерантната на света! Разбирала му положението и затова го "пускала все още" да идва да си вижда първото дете! #2gunfire #2gunfire #2gunfire Дразни ме с това, че ще произведе внук и съответно моето дете ще загуби опозиционните баба/дядо.....щото те мнооого държат да имат внук! Да го имат! #2gunfire #2gunfire А ми се искаше ако е възможно малката да има баба и дядо (от моя страна има само баба)....но щом пък ще бъдем пренебрегнатите момичета...заради неква "е..си цирка каква мисирка" - така да бъде! Дразни ме с това, че се натискала да се запознава с мен и малката! Не искам ни да я виждам, ни да я чувам!  #2gunfire #2gunfire

# 3
  • Мнения: 246
Тази, която аз познавам и от която има малко момиченце, го слуша и го гледа право в очите като куче, винаги става каквото той каже. Кротко момиче от едно малко провинциално градче без канализация дори ( нищо лично към хората извън Сф ) с пусти мерак да се ожени за софиянец, напъва го, ам той втори път няма да подпише, твърди че аз винаги ще съм му тръпка ( предполагам защото така и не можа да ме пречупи ). Тя направи грешката да е мила и добра докато забременее, и един вид после да го изнудва, но не си познава човека. Големи ядове ще бере като го знам какъв е. По-голяма е от мен, малко след като се запознаха цвета на косата и прическата и бяха копие на моите  Joy Чух че я поступвал, дори когато била бременна.....нещо, което с мен не си е позволявал никога. Сега я е изпратил на село и зачезна по чужбина. Тя се дразни че мойто хлапе е негово пълно копие, той го обожава и му е мъчно че малкия не държи особено да се вижда с него. Също така свекърва ми не я иска дори да стъпи в нейната къща, гледа моето дете всеки ден след градина и много ме обича, а към нейното пълно пренебрежение. Както и да е, смятам че е човешко да и съчувствам, аз на нейно място отдавна да съм си вдигнала чукалата, както и направих.

# 4
  • Мнения: 451
Засега незнам да има друга ,но и то ще си дойде по реда,ако не е дошло Mr. Green и ще се побъркам. Да ми върти опашка в дом,който съм обзавеждала с такава любов,надежди и толкова търчане и съм го направила като картинка #2gunfire #2gunfire #2gunfire
да ми спи в леглата ,които аз съм избирала #2gunfire #2gunfire
то ясно,че и аз очаквам да е някакво "хайванче",дето само ще козирува и ще подскача ТОЙ колко е велик Sick щото и при мен основния проблем беше,че не можа да ме пречупи Naughty , "да завъртя света и около него",разбирайте САМО окло него.
но съм сигурна,че това няма да ми помогне да се почувствам по добре Wink
тогава те ще щракат с пръсти #2gunfire #2gunfire а аз ще рева вечер и по форумите #Cussing out #Cussing out
 

# 5
  • Мнения: 246
Ба, ще ревеш по форумите, вместо да се радваш че си се отървала от такова чудо.   bouquet Иначе в моя случай добре че живеехме в мое жилище, по което и пръста си не е мръдвал, беше ме срам от баща ми че идва човека да ми прави ремонт, та ми стана едно приятно такова като го натирих, обаче щях да падна в началото от смях, после от омерзение когато дойде да си прибира едни чиний, дето според него му се падали от сватбата.  rotfImao

# 6
  • Мнения: 589
...едни чиний, дето според него му се падали от сватбата.  rotfImao
  Добре поне,че сватба не правихме,да се не правя на маймуна пред хората hahaha

# 7
Първата приятелка отидох да я видя нарочно коя е. Не знам защо го направих, бях много ядосана, но съжалявам горчиво. Още не бяхме разделени. 1 година не можах да се освободя от образа й. Следващите не исках дори да ги зная. Но скоро видях последната на снимка на GSM-а му, който той даде на детето и пак много ми докривя. Нямам никакви чувства към него вече, освен яд и непоносимост, но въпреки всичко ми става неприятно като виждам поредната му приятелка. Честно казано не знам как ще приема момента, в който си има и втора съпруга, не дай си боже дете от някоя. Искам да ви питам дали само аз се чувствам така или е нормално да да се дразня? Мислех, че вече съм преодоляла болката си от изневерите, но явно не е така. 

# 8
  • Мнения: 920
Почти не я познавам. Една от срещите ни - случайна - аз говоря с него, тя седи плътно до него и ме гледа злобно - сякаш аз съм й изяла закуската.
Показателно - до последния момент си имала гадже. Когато той/бившият/  й казва, че ще се раздели с жена си, и тя казва, че ще се раздели с гаджето си.  Да е подсигурена.

# 9
Явно и мен ме чака това с другото дете - ще се роди на 1 август и ще е момче. Дъщеря ми автоматично ще отиде на заден план, въпреки, че той ме уверява, че щели да бъдат равнопоставени. Да, ама сина му ще расте с майка и баща, а аз съм сама с нея, понеже вече цяла година след развода ни тя не допуска никакъв мъж до мен...

# 10
  • София
  • Мнения: 6 999
...а аз съм сама с нея, понеже вече цяла година след развода ни тя не допуска никакъв мъж до мен...

Извинявай, ама очакваш ТЯ /дъщеря ти - нали?/ да допусне мъж до теб, та и ти тогава да допуснеш - много ще има да чакаш... Нали знаеш, че ти си родителя, а тя детето не сте равностойни партньори.  Naughty Извини ме ако ти звуча грубо, но с подобно поведение вредиш не само на себе си, а и на дъщеря си.

По темата: Бившия няма сериозна приятелка. Имаше една за кратко, която той дори запозна с дъщеря ни /не и с мен/. Има много несериозни... Единствения ми досег с тях беше, че веднъж БНД си забрави телефона у нас и изпратих по този повод няколко смс-а на пратилите му смс девойки + една обадила се в 2 през ноща. Никоя не ми върна и едно "благодаря", че ги осведмих защо той не им се обажда... Много невъзпитана днешната младеж  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 920
Явно и мен ме чака това с другото дете - ще се роди на 1 август и ще е момче. Дъщеря ми автоматично ще отиде на заден план, въпреки, че той ме уверява, че щели да бъдат равнопоставени. Да, ама сина му ще расте с майка и баща, а аз съм сама с нея, понеже вече цяла година след развода ни тя не допуска никакъв мъж до мен...

Аз съм горда мама на момче. Срам, но е истина.  И ние чакахме момче. Но се роди момиче. Тогава се сети, че има СИН. Не съм особено щастлива. Лигави го. ТОЙ е наследникът на фамилията. А дъщерички - много.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 477
Ей зарад това - чакането на син и отсвирването на дъщерята - щото чета - дъщери много, та сега съм в режим на разредено виждане баща/дъщеря!
А това дали другото дете ще расте с майка и баща в моя случай не е много сигурно...Да, това, че аз и дъщеря ми ще се гледаме двете е така, но решението по този въпрос е единствено и изцяло мое! АЗ лично не искам ник`ви тиквеници повече да ми се мотат из къщата! А още по-малко да ми се правят на втори бащи на дъщеря ми или да ме омотават  в разни емоционални лепкавости! Тъжното за мен е, че малката ще бъде отсвирена от баща си и другите баба и дядо. А малката много обича другите баба/дядо....Но ще го преживея....щом пък другата дИвойка се е заплодила с мъжка....

# 13
  • Мнения: 1 731
Тъжното за мен е, че малката ще бъде отсвирена от баща си и другите баба и дядо. А малката много обича другите баба/дядо....

Ееееее, стига де! Не бъди толкова сигурна...Ами ако заплодената девойка му бие шута, а?
Ами ако не му разреши да вижда "продължението на родата"?  Thinking
Може пък и да не ги дели на мъжко и женско?
Де да знае човек какви ще му ги роди мозъка?  newsm78

# 14
  • Мнения: 451
Стига де,Морганче! Няма да бъде отсвирена ,кръвта вода не става Naughty
А каквото и да говорят мъжете за наследници,така се разтапят пред малките госпожици.
То сигурно ли е вече,че отрочето бъдещо ще е мъжко??

Общи условия

Активация на акаунт