Как ще реагирате ако учитетелката в градината е Господин?!

  • 1 678
  • 37
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Питането ми е провокирано от това, че сутринта, когато отидох в градината ме посрещна мъж на средна възраст. Аз го попитах: "Кой сте Вие?!", а Тити го прегърна, както прегръща всяка сутрин учителката си  Thinking

Видях я и нея вътре, но явно имаше работа и затова не беше  излязла тя.

Каза ми човекът кой е и че по принцип идвал по-късно, затова не го познавам.

После се сетих, че директорката ме е предупредила за него - той води часовете по "актьорско майсторство".

Така или иначе доста чудно и непривично ми се стори и цял ден ме яде нещо под лъжичката Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 089
няма лошо  Peace наш много близък приятел е 'детска учителка' в малките класове - от 1-ви натам. децата го обожават - свири на китара, пее им, разказва приказки с импровизации, реве като кумчо вълчо, показва как се движат динозаврите с прикляквания, подскоци и крясъци и т.н.  Laughing аз лично бих се радвала на един по-друг подход към детето, възпитанието и обучението му.

# 2
  • Мнения: 656
Латино танците в градината на дъщеря ми ги води батко. Понякога провеждат заниманията си на двора. Много е весело и децата много добре го приемат.
Ако те смущава пола, то тогава момчетата би трябвало да се смущават от госпожа.

А "другият подход" е нещо съвсем индивидуано според мен, най-малко зависи от пола.

# 3
  • Мнения: 3 268
И какво има нередно в това мъж да води часовете по актьорско майсторство newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
И на мен ми е странно /не сме свикнали просто, по наше време нямаше "другари"/, но наистина лошо няма. Дъщеря ми има учители мъже и си ги харесва /а и другите деца също/. Общуването и с мъже може само да е от полза. Другото /заобикалянето на детето само от жени в ДГ, където прекарва почти целия си ден/ е по-скоро противоестествено.

# 5
  • Мнения: 5 468
Ами супер, какво... Някои мъже имат голям усет към децата и им идва отвътре да се занимават с тях. А и на децата са им интересни.
Малко ми стана смешно, че госпожата е господин Laughing.

# 6
  • Мнения: 3 576
Не бих имала нищо против.
Даже би било много полезно за децата, ако сред всички жени има и един мъж за цвят Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Според мен е хубаво даже Simple Smile. Мъжете са по-уравновесени и спокойни  Peace.

# 8
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Детската градина, която посещава дъщеря ми е базова и по време на студентския стаж, тя ми разказваше с възхищение и ентусиазъм само за бате Иво, въпреки че е имало и каки Sunglasses Мисля, че би било чудесно преподавателите да са и от двата пола Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 622
Аз имам един познат, който преди години е карал някакъв стаж в детска градина на по малки деца 1 или 2 група и дечицата все се бъркали и му викали "госпожо, госпожо"

# 10
  • Мнения: 2 722
Ще се радвам ако госпожата е господин. Мъжете имат по-различен подход, внасят известен колорит на фона на общоприетото, пък и стига само матриархат  Joy

# 11
  • Мнения: 1 426
Ами мой братовчед работеше в Шумен в детска градина преди години!
И защо не? Само жените ли обичаме деца и имаме усет към тях?

# 12
  • Мнения: 1 426
Забравих да кажа, че приятели на сина ми, завършили английската гимназия, работят като учители по английски в детски градини, и синът ми май също се е навил за наесен.

# 13
  • Мнения: 550
А,той готин ли беше? Mr. GreenНяма нищо лошо,дори децата се респектират повече от мъжете преподаватели

# 14
  • Мнения: 2 241
Признавам си, че бих се изненадала първоначално, но всъщност защо не? За децата би било добре отрано да общуват с авторитетна личност и от другия пол (извън семейството, разбира се).

Жалко, че мъжете детски учители са единици, както и начални също.

Общи условия

Активация на акаунт