Известните БГ дами и силиконът

  • 1 539
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 504
Здравейте,мамки!Искам да източа от вас всяка полезна информация относно това коя известна дама при кой хирург си е слагала силикона.Много ми харесва този на Александра Раева от "Шоуто на Слави",но чух две мнения-че го е правила в чужбина и че го е правила в Трета градска?!?Знаете ли къде е истината?За Теди Велинова и бащата на гаджето й-доц.Бояджиев вече всички знаят.Но още-Цеци Красимирова,Маги Вълчанова,Виолета Здравкова,чалгаджийките Кати,Емилия,Глория и т.н.,дамите от хай-лайфа къде се насочват?Знаете ли?

# 1
  • Мнения: 3 777
Клиниките на д-р Сердев, Бояджиев и Малинов.
Мисля че има и няколко държавни болници и 1-2 в провинцията.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
А Сердев не го ли плюха много в едно предаване на "Искренно и лично" Confused:
Или някой друг е бил Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 777
Цитат на: Valeria
А Сердев не го ли плюха много в едно предаване на "Искренно и лично" Confused:
Или някой друг е бил Rolling Eyes

Не знам не гледам Искрено и лично, но и аз съм чувала много лоши неща за него...но това не пречи на разни мацки да ходят при него. Гала например много редовно го кани и дават процедури при него.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз пък баш това предаване го гледах, ама незнам дали за него идеше реч. Бяха група девойки с големи проблеми след увеличаване на бюста.
А за Гала знам тя нали котираше и Стойка да си прави процедури при него.

# 5
  • Мнения: 1 417
Цитат на: Valeria
А Сердев не го ли плюха много в едно предаване на "Искренно и лично" Confused:
Или някой друг е бил Rolling Eyes

Ами, точно той. Срещу него имало купища дела заведени за някакъв негов си метод на слагане на силикон или нещо от сорта.
А за някой от известните дами може да се поровиш в сайта на сп. Ева, там / в книжното издание поне / имаше няколко пъти статии и едно от интервютата беше точно с Виолета Здравкова и още няколко известни дами.

# 6
  • Мнения: 3 777
Да - същия този Сердев директно им инжектирал нещо в гърдите #Shocked ефекта бил краткотраен, след това всичко се разтичало и било опасно дори. За мен чист мошеник, не може да си пластичен хирург и да не знаеш елементарни неща. Затова трябва да се проучва внимателно, че не е шега работа.

# 7
  • Мнения: 1 517
За Сердев и на мен ми казаха д ане стъпвам там,но скоро Малинов ще посетя него ми препоръчаха

# 8
  • Мнения: 1 616
Ама вие просто ме сразихте...Нали бил уж едно от най-големите светила в областта на естетичната хирургия? Боже, то наистина си е рисковано да се подложиш на разкрасяваща процедура- на за друго, ами заради това, че може да попаднеш на некадърник, който да те обезобрази.... Явно са верни приказките, че в България подобни специалисти сега прохождат и се "учат"- върху пациентките си, разбира се.. Imp  Imp

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Внимавайте с този мошенник,защото моя позната е без гърда от гадния му гел!!!!!!!!!!!!!!! Imp  Imp  Imp

# 10
  • Мнения: 918
Знам че Цеци Красимирова си ги е слагала при доц. Бояджиев.

# 11
  • Мнения: 504
И тя ли?Сигурно покрай Теди В. Благодаря на момичето,което ме посъветва за сп.Ева,чела съм материала.А за д-р Сердев,описала съм всичко,което знам за него и инжектирания от него гел във форум "Красива мама",темата е нещо като "Има ли мамчета със силикон тук?"

Общи условия

Активация на акаунт