Ревнувате ли децата си?

  • 2 693
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 244
Здравейте мами.
От известно време изпитвам страшна ревност към детето си и то по специално от свекърва ми.Когато го замачка и зацелува направо тръпки ме побива,става ми много неприятно #Cussing out ,още повече,че съм и правила забележка и тя пак си прави едно и също.
Вече започвам да се чудя аз ли съм луда или и други са изпитвали същото.Ще ви бъда много благодарна ако споделите с мен Mr. Green

# 1
  • Мнения: 288
Отначало ,като я родих ,не давах никой да я пипне,но след това се научих и сега всички и се радват,дори ми е приятно.Единствено не давам да я пипат чужди хора Peace

# 2
  • Мнения: 1 416
Никога не съм я ревнувала.

# 3
  • Мнения: 2 631
Е, това не е ревност! Rolling Eyes
Или ще бъде, при положение, че искаш, да си на мястото на детето - бабата, да гушка и мачка теб!? Mr. Green

Иначе по въпроса ти - не допускам такова интимничене с децата ми. Категорична съм, околните го усещат и се съобразяват. А и децата ми спазват дистанция.

 Naughty

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Да Grinning И ако не се лъжа жестоко, повечето майки в някаква степен ревнуват децата си, най-често - от свеки Laughing
Ако сама си гледаш детето, не е чудно; особено ако имаш и някакви търкания със свекърите.

# 5
  • Мнения: 3 499
Не я ревнувам, но някои неща ме дразнят - например зверското стискане по бузите  Shocked

# 6
  • София
  • Мнения: 5 718
преди ревнувах ужасно, най-много от свеки, разбира се
не знам защо, но започна да ми минава постепенно

# 7
  • Мнения: 10 982
Да, най-вече от свеки, после от майка ми.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не ревнувам,защото няма от кого Peace,но да ви кажа честно така ми се иска някой да я гушне,изведе на разходка или да се позанимае малко с нея Grinning

# 9
  • Мнения: 1 467
Не ревнувам, обаче се дразня от съвети, които не са на място. Аз съм с детето 24 часа и го познавам най-добре. Но ревност няма, когато му се радват, дори се радвам, че го обичат всички около мен.

# 10
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С първото си дете бях така, малкия не го ревнувам.

# 11
  • Мнения: 1 183
Не ревнувам, обаче се дразня от съвети, които не са на място. Аз съм с детето 24 часа и го познавам най-добре. Но ревност няма, когато му се радват, дори се радвам, че го обичат всички около мен.
И при мен е така  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 423
Ревност не съм изпитвала, но се дразня от съветите и постоянните забележки.  Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 983
преди ревнувах ужасно, най-много от свеки, разбира се
не знам защо, но започна да ми минава постепенно
И аз така, въпреки, че тя е страхотна жена, толкова мила и тактична...Мислех си че нещо аз съм се сбъркала  Crazy По късно започнах да си мисля точно това, кето е писала siska79....ами ако няма кой да го гушне /освен мен и тати/, ако няма на кого да го оставя, когато ми се излиза вечер....И това не е особено хубаво ooooh! Странно е това чувство, но отминава с времето  Peace

# 14
  • Мнения: 19 271
аз също въобще необичам разни хора,но само извън семейството да ми пипат бебето.направо тръпки ме побиват.свеки още не я е виждала,но съм сигурна,че хич няма да ми е приятно да я мачка и целува.

Общи условия

Активация на акаунт