изнервих се вече...

  • 587
  • 5
  •   1
Отговори
  • dimitrovgrad
  • Мнения: 22
Не знам какво да правя момичета,за първи път ви пиша,макар,че благодарение на вас съм дълго кърмеща.Гордея се с това,но да споделя.Моето кърмаче е на година и 3  кърмен и късно захранен,трудно се захрани,винаги той диктува дали ще яде,но ня-ня  не отказва.Преди заспиване,след събуждане,на разходки,салата,основно и десерт ня-нята е нон стоп.Добре ама с това спане ме побърква,след обяд не мога да го приспа освен на няня,дремне малко и рев и край не мога да се отърва изобщо.Та въпроса ми е?Как да облекча нещата?Да го оставя ли да реве?Днес го оставих,плака сигурно един час,аз лежа до него и го галих,и песни му пях и го нашляпах и тая си е.Накрая пак на няната заспа.Дали ще свикне ако настоявам всеки ден,изпитвам угризения,защото много плака или да се примиря и да си караме така нонстоп залепени...ама на мен ми писва вече...

# 1
  • София
  • Мнения: 555
Здравей, познато ми е това, за което говориш. И ние като сме вкъщи, само с кърмене се приспиваме, като сме навън си заспива в количката без проблеми, а като е оставена на бабите заспива без сукане, естесвено:)
Моят съвет е - не го оставяй да плаче, така само ще се изнервите повече и двамата, а и сега в жегите има повече нужда от кърма (предполагам, че като повечето кърмачета не си пада много по водата). Ако може да заспива в количката може да го приспиваш навън и да се прибирате, ако искаш да си свършиш нещо вкъщи или да си починеш и ти. Ние понякога така правим. Не се отказвай от кърменето точно през лятото Simple Smile

# 2
  • dimitrovgrad
  • Мнения: 22
не искам да го отбивам,ама много ми до кривя и реших да пиша.То и да реша как ще стане ,не знам.Той е пристрастен...

# 3
  • Мнения: 2 614
Мама на момчета, сигурно очакваш какво ще пишем повечето мвайки тук... и при нас положението е същото  Mr. Green
Не мисля, че е нещо ненормално.... Калина е така всеки път, когато сме заедно, но в яслата, естествено не суче, и не и е проблем да заспива.
Ще мине така, може да не се чуства добре, може просто да е жаден, може да са хиляди причини. Както и сат11 ти е казала, може от жегата да е жадно детето и затова да иска по-честичко да посуква!
Успокой се, ако има кой да го гледа - остави го за малко и излез и разпусни тази вечер, или пък утре! Hug
След това, ще ти мине и няма да те дразни така!  Hug

# 4
  • dimitrovgrad
  • Мнения: 22
благодаря за подкрепата,вече ми мина,освен ще се въоръжа с повече търпение и дано потръгнат нещата,ама защо се буди постоянно,голям е вече ,а пък и има 16 зъба?

 

# 5
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Май вече си намерила отговора за себе си - и аз мисля така, просто трябва да се въоръжиш с търпение, нали знаеш дечковците все са в някакъв период, който отминава Laughing и влизат в следващия Laughing По-добре не търси причината, само се затормозяваш излишно, дали са зъби или нещо друго, важното е че знаеш кой е лека - "няните" Grinning

При нас, кърменето между 1 и 2 години беше доста "натоварено" - почти не се отделяше от гърдите ми, независимо по кое време на деня, ако сме заедно де.... Та, търпение ще ти трябва до около 2 годинки, най-вероятно....

Общи условия

Активация на акаунт