Най-яките и наболели въпроси

  • 6 988
  • 42
  •   1
Отговори

Анкета

Избери своя фаворит:

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

  • Мнения: 4 447
Моля, простете ме, ох, още немога да спра да се смея, сълзи ми потекоха, но не се стърпях, реших, че немога да ви лиша от това удоволствие, би било егоистично. Аз лично имам фаворит - това за яйцата ме разби, както и с диетата  hahaha Joy.
Не съм и подозирала, че някой би имал такива цели и амбиции, мечти...на тази възраст...аз лично незнам на повечето как да отговоря  Embarassed да не говорим, че по мое време на таз възраст с барбита май си играехме, на ластик....  smile3555 тц, тц, тцЪ...

п.п. случайно ги открих в друг форум Mr. Green

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Има ли още някой неразбрал, че в секс секцията на ТийнПроблем всички теми са измислица?

# 2
  • Мнения: 27 524
Без последното, всички са ок, напълно нормални, на мен лично не са ми смешни. И аз, и всички не сме се родили научени и тези въпроси са ни тревожели и сме се питали за толкова много неща. Всичко после става постепенно и с времето забравяме. А не бива. И нашите деца ще си задават същите въпроси. Това са неща, част от живота.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 447
Има ли още някой неразбрал, че в секс секцията на ТийнПроблем всички теми са измислица?
Това не е сайта от който го взех, но не пречи да се посмеем, дори и измислица Whistling Mr. Green

# 4
  • Мнения: 377
Третият въпрос е подробно дискутиран в този форум.  Grinning
Иначе и на мен повечето ми се струват абсолютно нормални.  Thinking

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Може да ви е смешно, по времето когато нямаше форуми, а родителите бяха консервативни инфото беше кът.
Дотам кът...че веднъж с приятелки питахме случаен мъж на улицата дали може да се прави секс, докато жената е в цикъл.
Добре че беше свестен човека...обясни ни всичко както си трябва без да ни се смее.

# 6
  • Мнения: 5 468
Ох, горките..., ако не са измислица, наивни са още. Ще се научат.
Аз не си задавах такива въпроси. Беше ми ясно. Не знам, как на тях не им е newsm78. А може верно да са измислици.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не ме забавляват...аз ли не съм в час или секса занимава младото поколение доста повече от нормалното... newsm78

# 8
  • Мнения: 3 569
Искам преди полов акт да се изакам на гърдите на моята приятелка. Как да й го предложа?

# 9
  • Мнения: 4 447
Не ме забавляват...аз ли не съм в час или секса занимава младото поколение доста повече от нормалното... newsm78

Именно, това ме изуми, някой наистина не са за смях, прави сте. Аз на някой се смях искрено, не с наСмешка...

# 10
  • Мнения: 26
Oh, изплаших се, че само аз нямам чувство за хумор и не ги намирам въобще за забавни ... но явно има и други като мен, макар и малцинство май както е видно ....

# 11
  • Мнения: 1 072
 hahaha

Ох, посмях се на воля. От двете водки ще да е............................  Joy Joy Joy

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Как по носа да определим размера на члена?  Joy

Не знам как може да мислите, че тези въпроси (или поне голяма част от тях) са нормални за тийнейджъри и дори по-малки, някои са извратени.

Преди 2 вечери се смях на друг въпрос (от Тийнпроблем, не ме интересува дали е било майтап): Случайно погълнах малко от собствената си сперма, мога ли да се заразя със СПИН от себе си? Laughing

# 13
  • Мнения: 3 521
Третата опция е моят фаворит. Лъха невинност от тези 2 изречения.

# 14
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
това с калориите е  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт