Училища в Банишора?

  • 2 913
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 171
 В www.bgmaps.com ми излизат следните: 48 ОУ ЙОСИФ КОВАЧЕВ , 13 СОУ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ , 29 СОУ КУЗМАН ШАПКАРЕВ. Има ли майки, с ученици в тях, които биха ми дали повече информация?

# 1
  • Мнения: 246
И 14 СОУ Асен Златаров, аз живея в Банишора и съм го завършила преди много години  Laughing Ето сайта, за времето си беше добро училище, сега нямам впечетления. http://14sou.sofiaonline.net/  Flutter

# 2
  • Мнения: 5 468
А сега 14 СОУ било от най-западналите училища. Познавам много майки от Банишора от блоковете, около у-щето, но не искат да си записват там децата, защото му се носела лоша слава. И сестра ми живее там, не си записа там детето, а в у-ще чак на Пиротска newsm78..., а това й е срещу блока.

# 3
  • София
  • Мнения: 171
Благодаря ви за отзивчивостта!  bouquet

# 4
  • Мнения: 23
моето дете учи в 48-мо у-ще и до 4 клас бях доволна горе долу, но след това не особено. Като се замисля не само училищата са виновни ами си зависи и от самите деца, защото моя синковец на две на три пише маже домашни и в крайна сметка като реша да го проверя ми се доплаква. Зависи от учителката която ще се падне.
Аз имам и друго дете и бих го записала след време в 18 или 32. А сега добре че са ни частните уроци от 6 клас

Общи условия

Активация на акаунт