ей така се озовахме в Пирогов

  • 1 119
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 568
преди няколко дни беба вдигна температура-беше точно в неделя вечер както става обикновено. Направи ми впечатление, че е по-висока от обичайната за нея - беше ок 39.
Огледах я и напипах някакво втвърдяване точно над памперса-колкото голяма пъпка от комар.
Отидохме в един спешен център-казва се Лора - и е на Христо Ботев-до 5 кьошета, където има педиатър - и по принцип ходим, когато ни го няма джи пи то.
От там ни изпратиха в Пирогов, където установиха, че е абсцес и ни приеха в кърмаческо отделение. На сутринта оперираха бебето с упойка - държаха ни 4 дни там - на антибиотик венозно - оздравяхме и ни пуснаха. Ето така от нищо стават понякога сериозни неща с бебоците. А аз бях на косъм да не я заведа на лекар и да чакам да си мине предполагаемият вирус...

# 1
  • Мнения: 46 508
Браво, е си реагирала на време  Praynig
Казаха ли от какво се е появил?

# 2
  • Мнения: 568
казаха, че няма причина за появяването на абсцеси, а и аз после изчетох всичко възможно в нета - предизвикват ги бактерии обикновено някой от видовете коки, които се намират навсякъде- по кожата, в носа и т.н. и по някакъв начин са попаднали на точното място в точното време - т.е. когато имунната защита е отслабнала.

# 3
  • Мнения: 46 508
Ужас  Confused

Бързо възстановяване  Hug

# 4
  • Мнения: 315
добре че си реагирала навреме ,желая ви бързо оздравяване

# 5
  • Мнения: 5 468
Бързо и успешно възстановяване на бебока пожелавам!
Добре, че си усетила навреме, че има нещо... Аз както мразя да ходя по лекари..., щях да почакам ден-два...

Общи условия

Активация на акаунт