Когато се притеснявате?

  • 2 738
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 488
Правите ли нещо без да се усещате когато се притеснявате или когато сте дълбоко замислени и вършите нещо усърдно?
Например аз си хапя устните когато се притеснявам или я чопля с нокти.
Моя приятелка нон стоп си оглежда косата и все къса по малко от краищата.
Майка докато готви, мие или каквото и да върши някакси си прибира устните навътре.

А при вас какво е?

# 1
  • Мнения: 1 952
Нон стоп си въртя косата. Въртя, късам, пипам..а бе на метла се направих вече в главата.

# 2
  • София
  • Мнения: 819
Хапя си устните отвътре, а когато съм нервна или много притеснена си пощя кожичките отстрани на палците с нокътя на показалците - грозна гледка Close

# 3
  • Мнения: 3 423
Може ли да отговоря и аз?
Или да се притесня от нещо.

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не знам, но постоянното ми тръскане на крак притенява околните. Както и това, че не мога да слушам съсредоточено, ако не правя нещо друго в момента, да рисувам или да си играя с косата си... Иначе започвам да мисля за друго и спирам да слушам.

# 5
  • Мнения: 516
Изчервявам се като девственица. Не е истина просто- като домат ставам .  Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 952
Изчервявам се като девственица. Не е истина просто- като домат ставам .  Embarassed

Съчувствам ти. Много кофти.

# 7
  • Мнения: 216
тракам с нокти Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 3 569
На първите ми интервюта за работа, преди време, до такава степен се притеснявах, че получавах някакви мускулни конвулсии на отделни части от тялото си. Главата например се случваше да ми притрепери. Неконтролируемо е. Абе гадно ...

# 9
  • Мнения: 5 468
Мърдам си устата Close.
А крака си ми мърда постоянно. И много ме е яд, когато някой ми го натисне надолу и каже: Спокойно бе!... ииии... не ме оставят да дишам! Аз си го клатя, защото ми е кеф.

# 10
  • Мнения: 1 100
На мен ми трепери долната джунка, ако съм притеснена много.  Crazy

# 11
  • Мнения: 818
Мърдам си устата Close.
А крака си ми мърда постоянно. И много ме е яд, когато някой ми го натисне надолу и каже: Спокойно бе!... ииии... не ме оставят да дишам! Аз си го клатя, защото ми е кеф.
Едно време си правехме майтап,че който е незадоволен си клати така крака постоянно.По темата кожичките и на мен са ми любими.

# 12
  • Мнения: 5 468
Едно време си правехме майтап,че който е незадоволен си клати така крака постоянно.
Ми току-виж се окаже и това newsm78. Време е да си намеря гадже. Само за проба, дали ще спра да си клатя крака.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Дърпам си кожичките около ноктите....

# 14
  • Мнения: 4 665
Пресъхват ми устните, нищо друго.

Общи условия

Активация на акаунт