има справедливост за клиентите!!!!!!

  • 1 256
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
   наскоро имах проблем с водопровода и извиках майстор - имаше обява във вестник 24 часа .
когато дойде уж свърши бързо , взе ми 20 лв. и ми пожела лек ден. Grinning да бе да ! след 2 дни , през ноща ме събудиха съседите в 4 сутринта - наводнила съм целия блок (аз съм на 7 ет.)
ставам защото синът ми искаше вода и какво да видя - потоп. светвам лампата и какво да видя леглото на дъщеря ми плува . отка4их , откровено казано ми идваше да го убия .както и да е , из4истих подсуших , изпратих децата при баба им и ... се обадих на майстора. като се 4ухме глупака ми каза " аз знаех , 4е ще ми се обадите , сигурно е прокапало?" . помолих го да дойде , а той , докато се дотътри паркета се наду , изпо4упи се спалнята , гардероба и т.н. аз се подкрепих стабилно с приятели (като горили са ), които да го хванат на тясно . дойде 4овека и казва - не е от мен , не сум виновен . приятелите ми го обградиха и той се разплака , 4е му трябва ли пари и искал да ни посети отново. сега си плати ремонта на целия апартамент . за 20лв. пове4е ми направи нов ремонт .майстора се казва веско и отговаря на тел . (редактирано)
искам да знаете , 4е обявявам война на вси4ки корумпирани , мошенници , които искат да се възползват от проблемите на хората. писна ми от некадърници , които забогатяват за сметка на 4уждото нещастие #2gunfire
#Cussing out

----------
Едит от Сънчи-Пънчи: Публикуването на лични данни е нежелателно. Моля, прочетете Правилата

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 07:20 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 5 468
ПРавилно постъпваш, като го казваш тук този..., но той ще си смени телефона от раз, как му кажат, че тук има тема за него. Иначе и аз съм за ИЗТРЕБВАНЕ ДО КРАК на такива!

# 2
  • France
  • Мнения: 726
Има ли начин да го осъдиш и да ти плати щетите?
Та той е предизвикал катастрофа!!!!!!!!!!!

# 3
  • Мнения: 66
плати абсолютно вси4ко ! Laughing но номерът не го е сменил , каза 4е е най - добрия в софия - затова разбрах 4е има "редовни клиенти" . Joy малко се срамувам , защото постъпималко в стил неомутрафон , ама ина4е щеше да се измъкне. Embarassed

# 4
  • Мнения: 216
Колко по-адекватно щеше да е ако те беше таксувал 40 лева и си беше  свършил работата добре, и с толко мами тук можеше и да го препоръ4аш и по 40 от всеки а сега......срамно е 4е от тъпите управници, всеки се опитва на дребно да изкара някак да изшмекерува.Като 4е ли ми стана жал и за 4овека от една страна, представете си до каде е стигнал за 20 лева. Скапани управници, ще затрият българина, на ку4ета ги превърнаха. Никой освен управниците не искам да обидя, ама много ме хвана яд. #Cussing out

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 09:40 от Lil_Vixen

# 5
  • Мнения: 5 539
Въобще не ми е жал за човека! Хайде сега управниците виновни за дребните шмекерии на разни мошеници. Twisted Evil Такива като него на колко народ са навредили!
Човек трябва да носи отговорност за постъпките си. Много се радвам, че авторката е успяла да го накара да си плати за гяволъка.

# 6
  • Мнения: 216
Много ясно 4е е добре 4е авторката си е уредила сметките, въпроса е в това 4е ако имаше система която да се грижи всеки да си поема отговорностите по редният на4ин - той щеше да е по-съвестен(най-вероятно) и тя нямаше да и се налага да се моли на приятели за помощ но това е само мнение, естествено 4е е до 4овека но за 20 лв. не мисля 4е е изпе4ен мошенник ами 4овек в безисходица. Peace

# 7
  • Мнения: 5 539
Е, може и да е в безизходица... Rolling Eyes То по тази логика някои за 50 лева и човек убиват, и те сигурно са в безизхоидца

# 8
  • Мнения: 2 388
АААА, това ми е познато. Май и у нас е идвал този Веско. Е, не се стигна до такъв катаклизъм, но беше взел пари и от нас и от апартамента над нас, че ремонта го изисквал.
Браво на теб! Трябваше и да го поотупате!!!

# 9
  • Мнения: 920
Да, ама все още май само мутренска.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Преди време Господарите даваха репортаж за един "майстор", дето уж лепял плочки. Взел парите на хората и изобщо не се вяснал. Търсиха го, намериха го, говориха да върне парите. Обаче той пак излъга и щяха да заведат дело. Някой помни ли случая?

# 11
  • Мнения: 2 388
Аз го помня. И помня също така, че човека не се криеше, ами даже интервюта даваше...големи наглеци са това майсторите, еййййййййй

# 12
  • Мнения: 66
Колко по-адекватно щеше да е ако те беше таксувал 40 лева и си беше  свършил работата добре, и с толко мами тук можеше и да го препоръ4аш и по 40 от всеки а сега......срамно е 4е от тъпите управници, всеки се опитва на дребно да изкара някак да изшмекерува.Като 4е ли ми стана жал и за 4овека от една страна, представете си до каде е стигнал за 20 лева. Скапани управници, ще затрият българина, на ку4ета ги превърнаха. Никой освен управниците не искам да обидя, ама много ме хвана яд. #Cussing out
   
това е най-добрата идея , но за съжаление досега никой , който съм повикала в къщи (фирма или майстор) , не е сключил договор с мен. общо взето всеки иска да изкара някакви" въздушни" пари . много малко хора дават писмена гаранция за работата си. тъй като съм тясно свързана със системата на мвр , попитах за съвет , и ми отговориха , 4е ако аз сама не се оправя и те не могат да се месят. а въпросния майстор , разбрах , 4е е доста добре финансово , но оби4а да се подсигурява .не е много за жалене.

# 13
  • Мнения: 66
Да, ама все още май само мутренска.
за съжаление .  Confused  но ина4е няма друга защита.за съжаление досега никой , който съм повикала в къщи (фирма или майстор) , не е сключил договор с мен. общо взето всеки иска да изкара някакви" въздушни" пари . много малко хора дават писмена гаранция за работата си. тъй като съм тясно свързана със системата на мвр , попитах за съвет , и ми отговориха , 4е ако аз сама не се оправя и те не могат да се месят. а въпросния майстор , разбрах , 4е е доста добре финансово , но оби4а да се подсигурява .не е много за жалене

# 14
  • Мнения: 5 877
Постни му телефона в "Черния списък на майсторите", имаше такъв.
Ако няма, пусни специална тема. Това е платена услуга, не са лични данни.

Общи условия

Активация на акаунт