Програма zа фото-колаж.

  • 2 103
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 880
Предварително си посипвам главата с пепел, че при толкова фото-теми пускам нова, но се zагубих иz тях и не можах да намеря каквото ми трябва в бърzината Embarassed РеШих да направя zа подарък един колаж от двадесетина снимки (раzхвърляни), съвсем прост. Препоръчайте ми някоя програмка, моля, много Ще съм ви благодарна  Simple Smile bouquet

# 1
  • Мнения: 2 085
фотошоп Peace

# 2
  • Мнения: 11 306
Бибе, с Пикасата става прекрасно. Хем костенлос, хем бързо и лесно. Peace

# 3
  • Мнения: 3 880
Бибе, с Пикасата става прекрасно. Хем костенлос, хем бързо и лесно. Peace

Вечке, я кажи за тази Пикаса. Аз я пробвах, обаче не останах доволна. Да не говорим, че на компютъра му дойде нагорнище като разместих няколко  снимки и смяташе после 5 мин. Shocked (не ми се е случвало при никоя друга програма). С моите двадесет и кусур снимки щях цяла нощ да го чакам да се насмята. Признавам обаче, че не я разгледах много подробно, защото бързах с въпросното чудо на изкуството Wink и нямах време за бъзикане на програмки с неясен резултат.
Навремето бях попадала на една малка безплатна програмка, беше на някакъв диск от списание, с която бях направила няколко колажа за проба и бях много доволна, ама пусто като не се сещам вече коя беше, май беше нещо на Ulead, но абсурд да се сетя, и затова питах дали някой незнае нещо от сорта.
Аз между другото колажчето го скопосах още миналата седмица със.... (не се смейте Wink) Word.  Нагласих си снимчиците и накрая конвертирах в .jpg, стана чудно Simple Smile и лесно и бързо при това....

# 4
  • Мнения: 11 306
Аз не съм правила с Пикаса повече от 5 снимки колаж. Стана лесно при мен, защото предварително бях отделила снимките в папка и не ги търсеше из целия комп.
За Улийд се сетих и аз, но не помня коя е подпрограмата за колажите, щото те имат за панорамни снимки, за въртящи снимки, за обработка на снимки и тн.
Що да се смея за Уърда? Щом е свършил работа. Peace

# 5
  • Мнения: 3 880
Хехе, ами защото не му е уж това предназначението, ама аз го поизнасилих малко Laughing

Общи условия

Активация на акаунт