Какво мислите за продуктите на Victoria,s Secrets...?

  • 5 264
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 674

Аз лично много харесвам нейните продукти. Heart Eyes Като се почне от дрехи,обувки и се стигне до козметика. Цените са  много сносни...
Някой от вас ползва ли нещо от нещата им? Споделете мнение.. Hug
Доволни ли сте или сте разочаровани.?...Какво според вас е качеството? Wink
 Очаквам да се включат и  много американски мами ... Hug


Ето и Victoria,s Secrets!  Flutter

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 03:05 от roza66

# 1
  • Мнения: 1 952
Мисля, че има супер неща.
Мързи да ме чета, та някой светнат да ми каже как може да се поръча до Англия или България.

# 2
  • Мнения: 3 521
Фен съм Peace

# 3
  • Мнения: 54
Някой има ли отзиви за стягащия им крем за бюст

# 4
  • София
  • Мнения: 1 809
Имам едни обувки и смятам сега да поръчам още едни...

# 5
  • Мнения: 1 952
Би ли ме светнала за поръчките?

# 6
  • С изглед към морето
  • Мнения: 63
Аз имам бикини, няколко сутиена и нощничка от Victoria's secret и съм много доволна. Всичко е доста качествено и е наистина на много добра цена. Така че ако имаш възможност смело си пазарувай от сайта. newsm10

# 7
  • Мнения: 1 952
Да де..възможност имам, ама къде и как ще ми ги доставят?
Аз съм в Лондон.

# 8
  • С изглед към морето
  • Мнения: 63
По куриер, на адреса , който дадеш Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 952
Доставката плаща ли се? И на теб докъде са ти доставяли?

# 10
  • С изглед към морето
  • Мнения: 63
По принцип се заплаща. Имаха тогава някакви промоции за поръчки над определена сума и тогава доставката беше безплатна, но аз пък си бях в САЩ по това време. Извън Америка със сгурност се заплаща.

# 11
  • Мнения: 1 941
Имаше наскоро тук една тема за поръчки от Victoria's secret, потърсете я. Помня, че мацките обсъждаха няакакъв магазин в София, който е техен представител или нещо подобно. Там им бяха казали, че могат да си поръчат каквото искат и те ще им го доставят. Иначе от тях аз имам един лосион за лице с блестящи частици и един гланц, който е чуден!

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
Би ли ме светнала за поръчките?

Тук има информация за всичко  - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188043.0  Peace

# 13
  • Мнения: 68
Харесват ми, имам всъщност само бельо и бански, а също и  две роклички. Освен,че са красиви и модерни, са и качествни, какво друго да искам? И не са скъпи.

# 14
  • Мнения: 1 952
Харесват ми, имам всъщност само бельо и бански, а също и  две роклички. Освен,че са красиви и модерни, са и качествни, какво друго да искам? И не са скъпи.

Откъде са?

Общи условия

Активация на акаунт