"Коса и стил" номерца

  • 2 371
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Чудя се дали на някой са му спретвали такива изненадки. Идва  свекървенското тяло на гости, взима детето на разходка и го връща подстригано 1 номер. Аз например си харесвам момчето с по-дълга косичка, но така и не мога да му я пусна качествено от такива номерца.  А и той мрази да го подстригват.

# 1
  • Мнения: 8 999
Моят син е с много дълга коса - и роднини, и приятели непрекъснато ме убеждават, че трябва да го пострижа късо, за да приличал на момче. Но АЗ го харесвам с дълга коса, ТОЙ също не иска да е с къса. И, за да е ясно това, с достатъчно категоричен тон заявявам на всеослушание, че това е моето дете и единствено аз, като негова майка, мога да взимам решения по отношение на косата, дрехите, яденето, спането, къпането, рязането на нокти, издухване на сополи, пиенето на газирано, носенето на шапки и изобщо всичко. Аз съм доста зла и до сега никой не е дръзнал да ми противоречи.

# 2
  • Мнения: 589
Оххх,два пъти се случи бившия като вземе детето да ми го върне като изкарано от приют.Кой,мами,те подстрига?-новата жена на тати...Най-категорично предупредих-ако се случи още веднъж,ще  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Е,сега тя си има дете,да си го подстригва колкото си иска! Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 733
Ама как така ще го подстригва???? Каква му е тя??? #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 4
  • Мнения: 589
Ама как така ще го подстригва???? Каква му е тя??? #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ми трябва да се покаже на майката колко е небрежна сигурно...

# 5
  • Мнения: 10 514
Минзухар, детето на 2 месеца - гледам ти лентичката или е по-голямо?!
Ако не за пръв път го прави - кажи й , че повече няма да й го даваш, защото искаш ти да го подстригваш.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Минзухар, детето на 2 месеца - гледам ти лентичката или е по-голямо?!
Отгоре има още една лентичка, клоняща към седем.  Peace

Ако ми спретне такъв номер на мен, детето повече няма да го води никъде!!
Преди време баба придумвала майка ми да поострижат детето (то имаше нужда де), но мама не се съгласила. Naughty После аз си й направих "прическата".

# 7
  • Мнения: 1 520
Майка ми ми го е правила тоя номер веднъж. Лятото.
Оставих ги у нас, отидох на изпит ли, на пазар ли, и се връсхтам след три часа - гола глава.
Аз - в шок Shocked, сълзи ми потекоха от очите даже.
Тя -  Confused нямала намерение толкова късо, ама той много мърдал и тя накрая го минала с машинката на нула номер.

Мина ми, косата бързо попорасна.
Той си ходи със сравнително къса подстрижка.
Особено сега в жегите наистина му е по-хубаво и прохладничко с по-късо.
Но просто не нула номер.

# 8
  • Мнения: 10 514
Подстригахме вратлето на нашето момченце с машинката, но беше 3 номер. Фризьорката ми каза, че не било добре вратлетата да се обират нула номер, защото после ставали много космати. Не знам дали е така наистина. Сори за спама, но ако някой има повече инфо - да сподели.

# 9
  • Мнения: 977
Ами...на мен са ми го спретвали. Или по-точно на майка ми...

Дядо ми ме прибирал един ден от ясла, но там...епидемия от въшки. Казали му, че всички дечица трябва да дойдат на другия ден постригани...

Прибира ме при майка ми и тя какво да види - главицата ми 0 номер, скрита под "забрадка" /носната му кърпа/.

И до ден я е яд за къдриците ми. Повче така или иначе не са се появили. Къдриците... На въшките като малко по-голяма не можах да им избягам...  Embarassed

# 10
  • Мнения: 858
Подстригахме вратлето на нашето момченце с машинката, но беше 3 номер. Фризьорката ми каза, че не било добре вратлетата да се обират нула номер, защото после ставали много космати. Не знам дали е така наистина. Сори за спама, но ако някой има повече инфо - да сподели.
колко ще му е окосмен врата е заложено генетично както и колко гъста коса ще има.просто когато се обръсне мъхчето по- бързо загрубяват космите .когато вратлето не се бръсне този процес е по-бавен затова е хубаво да се изчака Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Бе за косата не би ми пукало особено - расте, ко толкоз.... но заради самия жест да се взимат решения за моето дете, без моето мнение, бих я нарязала на краставица Crazy Боже, какви хора има ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 761
Аз мойто дете го подстригвам преди баба му да дойде.Ама и нея я е страх да го подстригва.

# 13
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ау, че гадно, какъв скандал бих и дръпнала ако ми го направи на мен. Роднините ни ме караха до скоро да го подстрижа, но докато аз не реших сама, стоя като облачко.

# 14
  • Smallville
  • Мнения: 994
...това е моето дете и единствено аз, като негова майка, мога да взимам решения по отношение на косата, дрехите, яденето, спането, къпането, рязането на нокти, издухване на сополи, пиенето на газирано, носенето на шапки и изобщо всичко. Аз съм доста зла и до сега никой не е дръзнал да ми противоречи.
ОООО...и аз съм същата като теб!
Много хубаво си го казала,нека всяка майка да си го разпечата и връчи на бабите,дано се стреснат и няма своеволия Peace Wink

Общи условия

Активация на акаунт