Моля, дайте съвет! Спешно!

  • 1 203
  • 10
  •   1
Отговори
Здравей те! Незная тук ли е точното място... но все пак....
Проблемат ми, ако може да се наре4е така, е следния:
Преди около час ми дойде цикъла, но искам да го спра.Довечера ще пътувам, а утре ми първата фотосесия:)
Моля ви, кажете ми какво да пия... лекарство или някоя домашна рецепта... каквото и да е, само да действа:)
Искрено Ви благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 070
к'ви глупости питаш бе моми4е.като имаш фотосесия ползвай тампон.не затвърйдавай мнението на хората колко тъпи са манекенките : Joy

# 2
  • Мнения: 1 371
Питай в някой друг форум. Например "красива мама". Там по ще ти се обърне внимание. Аз лично незнам.
 Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
може да и е гола фотосесията бе  Joy
боже кви проблеми...
съжалявам аз знам, че с оргаметрил може да се спре ама някъде доста време преди да ти дойде изобщо..смятай си ги тия неща Wink

# 4
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Не може да се спре, ползвай тампон.
И не си правете майтапи със здравето.

# 5
  • Мнения: 17
Има тампони за тая работа.
Ако си девствена!  newsm78 Има такива тампони за девствени

# 6
  • Мнения: 1 858
Хич не е добре да си спираш цикъла, знам от опит и до ден днешен си нося последствията. Но ако наистина ти се толкова важно...
Аз пиех Калциум фосфор Ц и две ампули витамин Ц. И все пак не ти препоръчвам да го правиш! Вредно е! Щом е тръгнало то трябва си изтече.

# 7
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - Нали не би искала да си докараш някоя вътрематочна инфекция, или сепсис, а в най-добрия случай мигрена или нервна криза?

# 8
  • Мнения: 208
Няма как да го спреш след като вече ти е дошъл цикъла.

# 9
  • Мнения: 809
Добре, де сложи тампон. Няма да се вижда, освен, ако не са актови снимки.

# 10
  • София
  • Мнения: 13 204
Добре, де сложи тампон. Няма да се вижда, освен, ако не са актови снимки.

Е, при определени условия може и да не се вижда, освен ако снимките са НЕактови, а други... Това е в сферата на шегата разбира се, да не се обиди авторката на темата  Wink

А сега по темата... не пий никакви хормонални препарати за такива неща и без консултация с лекар. Сигурно има някакъв начин да се излезе от тази ситуация и пак да си направиш фотосесията. Пък в крайна сметка не може ли да се отложи? Иначе аз например пия противозачатъчни и знам кога ми идва с доста голяма точност. Просто може да предвиждаш тия неща занапред.

Общи условия

Активация на акаунт