Помооощ Отслабнал е

  • 538
  • 2
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Коко е отслабнал  На 5м. беше 6,870 кг Разболя се но уж вече е добре. Преди няколко дни беше 7кг / или може би тогава не е бил 7кг newsm78, защото май го теглих 3 пъти и всеки път показваше различно, но май първия път беше 6,660, но аз не исках да повярвам та май го тегрих пак докато паказа 7 кг/ а днес и снощи като го тегля е 6,600-6,700 кг. Това не ми дава мира Докато беше белен не искаше да яде От вторник не е на АБ Но вчера например повече спа отколкот яде - яде 5 пъти - на около 3 часа и през нощта 2 пъти. А не реве че егладен - само ако спи повече и направи около 3 часа - тогава реве докато се приготвя. Мисля че си пишка а днес дори ака 2 пъти - напоследък акаше през ден -два Вода не пие Като хапне - не знам колко и го изправя и ми се смее и бърбори Да допълня От 3-4 дни започна да се обръща от гръбче и да рита малко повече и вкъщи е 28 градуса Дали това му се отразява newsm78

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 14:03 от antineq

# 1
  • Мнения: 4 150
Това е напьлно в реда на неЩата болно детет да отслабне с няколко стотин грама.Някои деца отслабват и пове4е според zаболяването.Няма ниЩо лоШо.После се наваксва,когато мине инфекцията.
Както при животните и при нас хората (макар и zакьрняло),когато сме болни,нямаме апетит и слабеем.Така е и при децата.
Предполагам иска да само да се кьрми и не иска да яде ниЩо друго.И това е нормално.

Важното е да пьлни памперса с пиШ и да има на 5 дни по едно ако,да се смее и да палува.Тогава всичко е ок.И кьрмата ти няма да намалее,zаЩото като оzдравее напьлно Ще видиШ как Ще си иска да си навакса.. Laughing

# 2
  • Мнения: 2 467
Не мисля , че имате проблем. Следи му все пак теглото. Но след като е оздравяло детето, едва ли ще спада повече.

Моето дете вече половин година седи на едни килограми и не мърда. Тъкмо дръпне малко и айде пусти зъби, свалят каченото  Sad

Общи условия

Активация на акаунт