Подходящ подарък за новородено?

  • 6 192
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Дайте съвет за подарък на първото бебче на колежка.
 За сега мисля някаква книга със съвети за отглеждане(кажете някоя хубава).

# 1
  • Мнения: 17 407
Питай от какво им нужда.

# 2
  • Мнения: 1 937
Албум-дневник, нещо като това:


# 3
  • Мнения: 864
Питай от какво им нужда.
И аз така смятам  Peace

# 4
  • под тепетата
  • Мнения: 9 262
Имаше една на д-р Михов ,но не помня заглавието. Можеш също да и подариш албум за снимки (розов или син), в който се записват и важни неща в развитието му. Музикална играчка за приспиване,комплект съдове за хранене,термос за шише...златна гривничка или кръстче. Най-добре питай майката , за да не се дублират.

# 5
  • под тепетата
  • Мнения: 9 262
Verdad, четеш ми мислите  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
Някакви дрешки, но за по - голяма възраст, защото тези за новородени много бързо умаляват и практически не се носят...  Rolling Eyes

# 7
  • под тепетата
  • Мнения: 9 262
Една идея,която сега ми хрумна.Като отидеш да го видиш купи от бързосъхнещата глина и направи отпечатък на ръчичката и крачето на бебето.

# 8
  • Мнения: 22 411
Първо може да попиташ от какво има нужда майката и бебето. ))
Ако не - има доста варианти.
Аз миналата седмица, на мои много близки приятели подарих албум "Моето бебе", който се попълва до 1та година на детето. Много интересен и забавен е.
Иначе има доста варианти. Дрешки, някакъв полезен уред за бебето и т.н.
Зависи и с какви пари разполагаш.

# 9
  • Мнения: 5 183
Аз от моя колежка полу4их много интересна рамка за снимка "Моята първа година" - овална - с 11 отвора за сним4ици по края за всеки месец и една голяма ценнтралн - за снимката от първия РД.
Подариха ми и възпоменателна сребърна монета, издадена в годината на раждането му, златна конска глава (украшение) - роден е в годината на коня. Пакет памперси ми донесе една колежка ... и на тях се зарадвах  Hug
Абонамент за някое списание за майки също е добра идея.
Албум за снимки винаги влиза в употреба.
Дрехи и игра4ки - ще ги заринат с такива подаръци.

# 10
  • Мнения: 1 273
Да, детския албум е идеален. Както и да я попиташ какво и трябва. А тя родила ли е или сега ще ражда?
Ако не е родила, можеш да и направиш кутия на спомените. В една кутия слагаш изрезки от вестници (важни и веселяшки събития) от дата на раждане на бебо, като я оформяш по твой избор. Може и албумче от изрезки. И когато стане голям, ще има да чете, какво се е случило като се е родил  Peace Това може да е част от подаръка.
Можеш да направиш същото и ако е родила, но трудно се намират стари вестници.
Монетата е много як вариант също  Peace
Аз съм за оригиналните подаръци- играчки и дрехи всички подаряват.

# 11
  • Мнения: 3 478
Момичетата са дали много хубави идеи. Наистина дрехи и играчки не взимай. Това на мен ми беше най-нежеланото. Малката беше събрала един куп преди още да се роди и след това не исках да видя други. Много по-добре ми беше да ми донесат пакет памперси от колкото дрехи, които няма да сложи.

# 12
  • Мнения: 5 362
Албум-дневник, нещо като това:



Това е чудесен подарък-скъп спомен за цял живот Peace

# 13
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
Албум-дневник, нещо като това:




 Peace  Peace  Peace

и аз сега това искам да ми подарят на мене, като родя, това и ще кажа на някого от подаряващите

# 14
  • Мнения: 5 183
Албум-дневник, нещо като това:



Това е чудесен подарък-скъп спомен за цял живот Peace

ДА, но пове4е от един не ти е необходим, а аз събрах 4  Rolling Eyes Shocked

Общи условия

Активация на акаунт