Да си отхапеш езика предварително

  • 1 491
  • 15
  •   1
Отговори
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Колко често ви се случва да поискате да сте си отхапали езика, преди да сте казали определено нещо на някого smile3505
Дори и да се били прави да кажете това, което сте казали newsm09

# 1
  • Мнения: 3 521
Никога - казана дума, хвърлен камък.

# 2
  • Мнения: 15 619
По-вероятно е да поискам да го отхапя ако си е затраял...

# 3
  • Мнения: 2 386
Аз моя само го прехапвам, вас с отхапаните не ща да ви мисля...  Laughing

# 4
  • Мнения: 2 891
Рядко си затварям устата, но за да излезем от сериозната тема - случи ми се следното. Бях в командировка. Беше вече 11 вечерта и бяхме джмокнали по няколко ракийки. Вратата на хотелската ми стая не се затваряше. Отидох да потърся колега за помощ. Почуках на вратата му и когато излезе (само по слипове) заявих:

- Може ли да дойдеш в стаята ми и да заключиш вратата отвътре?  Shocked  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 15 619
...
- Може ли да дойдеш в стаята ми и да заключиш вратата отвътре? Shocked  Mr. Green


Туй мъжът ти знае ли го?!?!?! Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 6
  • Мнения: 2 891
Знае  Mr. Green , ама аз имам и друг подобен - "Excuse me, where is the restroom, 'cause I want to wash my peach?"  Mr. Green В един пъб в Лондон.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 437
Честно казано не ми се е случвало  Rolling Eyes
По-скоро съм съжалявала за тона и начина, по който съм го казала

ПП. За отхапване на езика не бях чувала  Joy

# 8
  • Мнения: 15 619
Знае  Mr. Green , ама аз имам и друг подобен - "Excuse me, where is the restroom, 'cause I want to wash my peach?"  Mr. Green В един пъб в Лондон.
Heart Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 1 732
Минимум веднъж на ден ми иде да си разбия сама устата, след като съм изс*** някоя бисерна.

Гадно е, не го препоръчвам  no

# 10
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Чак за отхапване незнам,обаче винаги първо си казвам квото мисля после мисля дали е трябвало точно така да го кажа,или е можело да го спестя например,но характер и това е  Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аааа не! В последно време се уча да не си мълча! Старая се да си казвам точно какво ми е на душата. И не ме интересува какво щял да си помисли някой. В този ред на мисли, не само не искам да съм си отхапала езика предварително, но дори съм щастлива, че се "развързал". Не мога да си трая вече и това е.

# 12
  • Мнения: 4 585
Долу горе веднъж на ден.
Понякога първо го казвам, после чувам какво казвам.
Гадна работа.

# 13
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Точно днес ми се случи. После ревах от яд, че не се овладях. Имам колежка на по- висока длъжност, на която не съм подчинена, но се е въобразила, че може редактира решенията на директора ми по отношение на мен  и прфесионалното ми развитие. Бивш кадър на БАН- крие всяка служебна информация от командировки и срещи в чужбина, младите ни е орязала от всякакъв вид обучения. Това обаче не е най- кофтито- мъжът и работи в нашата дирекция като началник на отдел- такова срастване на семейни и служебни отношения никога през живота си не съм виждала. Мъжът и дойде и се намеси в скандала и започна да ми обяснява някакви неща за мен и семейството ми, -които той дори не познава- много рядко си позволявам да говоря за семейството си пред колеги. Яд ме е, че успяха да ме изкарат от равновесие. Е, поне изгоних гъза от стаята, ако това е някакво удовлетворение. Баси....

# 14
  • Мнения: 490
Не се хапя. Нито по езика. Нито другаде.
Хапят ме мен, но по други причини  Flutter
Каквото съм казала-казала!
Всеки с гледната си точка .

Общи условия

Активация на акаунт