Проблем с веждите

  • 4 371
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 380
 Вероятно възрастта си казва думата, а и сигурно съм наследила веждите на дядо, които бяха гъсти и големи и стояха като покривче. Grinning

Започнаха да ми избиват едни дълги космарляци по веждите, които си стърчат в съвсем различна посока. Ужасно е. Как да се боря не знам. Скубя, скубя, но без вежди останах. Подрязване с ножичка само ускорява ръста им.

Дочух, че Диор има средство за вежди. Някой знае ли как се казва и дали би помогнало в този случай?

Борил ли се е някой с подобно нещо и как?

# 1
  • Мнения: 1 313
Не съм чувала, но ще ми е интересно да разбера какво е това чудо

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Отиди на козметик.Той би трябвало да ги оформи и д ати каже как да ги поддържаш.

А какво е това средство на Диор??

# 3
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
мъжа ми има такъв проблем - има два - три косъма на веждите , които са три пъти по-дълги от останалите... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 380
Е с веждите си някак желая да се оправям без козметик. newsm78 Доколкото съм виждала как се оправят козметици в такива случаи- това е подрязване с ножичка, а мен не ме устройва. В крайна сметка дори подрязан косъма пак си стърчи. Да не говорим, че расте после с главоломна скорост.

Не знам за средството- дочух само. Поне да му знаех названието... newsm78

# 5
  • Мнения: 4 380
Прерових сайта на Диор и единственото което намерих е diorshow brow гел.  newsm78

Може би е това? Някой ползвал ли е гел за вежди принципно? Как действа?

# 6
  • Мнения: 1 313
Прерових сайта на Диор и единственото което намерих е diorshow brow гел.  newsm78

Може би е това? Някой ползвал ли е гел за вежди принципно? Как действа?


Изглажда ги, за да не стърчат.

# 7
  • Мнения: 4 380
И аз така предполагам, че действието на тези гелове е като на геловете за коса. newsm78 Карай- макар и да ги слепва само да не стърчат и това е нещо... Май ще купя някакъв, едва ли диор на първо време, да пробвам. newsm78

# 8
  • Мнения: 1 313
Знам, че безцветната спирала върши същата работа.

# 9
  • Мнения: 4 380
Знам, че безцветната спирала върши същата работа.

Имаш впредвид спирала за мигли? Еее....ще потърся все пак средство за вежди специално пък там ако има някакъв ефект ще докладвам. newsm78

# 10
  • Мнения: 1 313
Да, безцветната спирала за мигли идеално сресва и оформя разрошени вежди.

# 11
  • Мнения: 4 380
Да, безцветната спирала за мигли идеално сресва и оформя разрошени вежди.

Ами не знам каква точно е разликата между безцветна спирала за мигли и такава за вежди, но сигурно има, щом като са два отделни продукта. newsm78 Може би в тази за миглите има вещества стимулиращи растежа? Което пък хич не е добре в случая с веждите...

# 12
  • Smallville
  • Мнения: 994
Така става с годините за жалост.Аз моите вежди си ги подрязвам редовно,е не са станали като хайдушки Laughing,добре са Flutter Гела няма да те спаси,какъвто и да е,косъма е упорито нещо Peace

# 13
  • Мнения: 5 228
Да, безцветната спирала за мигли идеално сресва и оформя разрошени вежди.

Ами не знам каква точно е разликата между безцветна спирала за мигли и такава за вежди, но сигурно има, щом като са два отделни продукта. newsm78 Може би в тази за миглите има вещества стимулиращи растежа? Което пък хич не е добре в случая с веждите...

Основната разлика е в четката. И аз мисля, че с безцветна спирала ще стане по-добре, отколкото с гел. Можеш да си купиш и специална четка, с която да си ги оформяш или пък молив с четка (защото отдавна не съм виждала такива четчици).

# 14
  • Мнения: 1 313
Такива четки за вежди има най-много с моливите за вежди. но те не вършат работа за сресване, а по-скоро за леко оформяне и разнасяне на самия молив.

Общи условия

Активация на акаунт