А спазвате ли правилото за горещ душ и чай...

  • 1 979
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
...в жегите? Честно да си призная, макар и да съм наясно с физичните закони и напълно да разбирам защо на 40 градуса би следвало да пия парещ чай и да се изкъпя с вряла вода - е, не мога Crazy Само като позатопля водата в банята и ми става лошо, а при мисълта за липова запарка вместо леден фреш от грейпфрут, направо ми се Sick
Интересно ми е, има ли изобщо някой, който да спазва тези препоръки?

# 1
  • Мнения: 750
Аз. Така правех особено като студентка в сесията. На 7-я последен етаж в общежитието беше ад. Разтоварвах се с крос, после топъл душ и топла напитка. Сега не токова, но действа.

# 2
  • Мнения: 7 837
Не. Даже на плаж не ходя вече, защото водата е отвратително топла.

# 3
  • Мнения: 5 577
За душа да - с изключително гореща вода се къпя, мъжо като влезе му става лошо.

# 4
  • Мнения: 2 697
Нито едно от двете за мен в жегите. Хладен душ и студена Кока-Кола вършат чудеса Flutter

# 5
  • Мнения: 1 424
Нито едно от двете за мен в жегите. Хладен душ и студена Кока-Кола вършат чудеса Flutter
За мен се отнася същото  Peace

# 6
  • Мнения: 803
Аз така процедирам през цялата година - обожавам да пия горещ чай, а се къпя само с топла вода. Единствената разлика е, че лятото последните 2 минути под душа са с по-хладкА (но не студена) вода.

# 7
  • София
  • Мнения: 462
И аз го знам това,ама като не толкова наясно с физичните закони ще замоля някой да ми го обясни...молим  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 521
Нито едно от двете за мен в жегите. Хладен душ и студена Кока-Кола вършат чудеса Flutter


Ooo дааа Grinning

# 9
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Винаги се къпя с много гореща вода. Няма значение колко градуса е навън. Ама чай много мразя.

# 10
  • Мнения: 46 492
Лятото се къпя с по-топла вода, защото кожата ми е гореща и ако пусна студена, направо ме боли Crazy мъжът ми се къпе с почти ледена, как го прави, не знам Rolling Eyes

Чай рядко пия, но горещо кафе- да  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 577
Лятото се къпя с по-топла вода, защото кожата ми е гореща и ако пусна студена, направо ме боли Crazy мъжът ми се къпе с почти ледена, как го прави, не знам Rolling Eyes


същото, и моя така - аз ако се изкъпя с такава вода ще истина.  Shocked

Никол, спести ми моля те обясненията за настинките този път.  Joy Joy

# 12
  • Мнения: 920
И чаят със сол. Да задържаш водата.
Водка с лед и сладолед е моята рецепта.

# 13
  • Мнения: 46 492
Не ми се занимава с теб сега, спокойно Laughing
М/у другото мъжът ми боледува много рядко Mr. Green

# 14
  • Мнения: 526
С гореща вода се къпя целогодишно,но чая-само през зимата.Лятото формичките за лед са заредени яко.

Общи условия

Активация на акаунт