Къде ще почиваме-на море или планина?

  • 1 444
  • 32
  •   1
Отговори
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Идва отпускарският сезон и предполагам пред повечето от нас вече стои тази дилема-море или планина.Аз например предпочитам море,а на мъжо май не му се пече много  newsm78,и започва едно мислене и чудене,но аз ще си постигна своето,въпреки че ми се струва май доста скъпо че ще ни излезе,но какво пък нали затова работим все пак.Вие къде ще почивате? newsm53

# 1
  • Мнения: 920
Вие от  посредата може да се чудите, но ние - не. Само море! Планината ми е до гъза.

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
И на двете Mr. Green

# 3
  • Мнения: 80
Определено ще е на планина! Морето си го имам и ще ходя на плаж между другото!  newsm78

# 4
  • Мнения: 920
Определено ще е на планина! Морето си го имам и ще ходя на плаж между другото!  newsm78

Ее, многу сте нагли това морските.

# 5
  • Мнения: 3 042
Ние както всяка година ще почиваме на морето.  grinning039

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
zdravka77 , предлагам ти компромисен вариант море и планина на едно. Много отдавна бях на почивка на Галата страхотно място - ти си отиваш на плаж,  а мъжа ти да хваща гората Laughing

# 7
  • Мнения: 27 524
Няма дилема при мен никога. Планините не ги обичам хич  Stop
Винаги море, там сме, август, Ахтопол  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 813
Няма да почивам.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 80
Определено ще е на планина! Морето си го имам и ще ходя на плаж между другото!  newsm78

Ее, многу сте нагли това морските.Що пък нагли ? Вие си имате планина!!! Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 5 468
Определено ще е на планина! Морето си го имам и ще ходя на плаж между другото!  newsm78
Ее, многу сте нагли това морските.
Така е. Нагли са Crossing Arms!

# 11
  • Мнения: 80
Вие просто ни завиждате!!!! Ами имаме си море пък на!!!! Wink

# 12
  • Мнения: 920
Определено ще е на планина! Морето си го имам и ще ходя на плаж между другото!  newsm78
Ее, многу сте нагли това морските.
Така е. Нагли са Crossing Arms!

Благодаря за разбирането. Ние цяла година мечтаем за моренцето. Виждаме го за седмица. И храним спомени.

# 13
  • Мнения: 146
Мислехме да отидем на море smile3506но не знаем дали ще може,защото малкия е само на 5 месеца newsm78 и най вероятно ще го отложим за другата година Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 417
Ще ходя на море във Варна. Има ли някой, който иска да ме чака на гарата и да ме покани на 10-дневно гости? Ще нося табела "Аз съм Шушон!" Така ще ме познае, че да не прибере някой друг  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт