Спукани капиляри по краката

  • 888
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
Вече на две места по краката си видях спукани капиляри - участъка е малък , но ми е неприятно .  Rolling Eyes
Някой от вас да знае дали това нещо може да се оправи - някакви процедури ли са ? newsm78
Днес си взех комплекта на Дева против целулит и зачетох темата - стана ми лошо , като прочетох колко момичета се оплакват от спукани капиляри и твърдят , че е от крема .  #Cussing out
Аз го взех да стана по красива , не да се превърна в географска карта по краката ... Cry

# 1
  • Мнения: 870
Ако си предразположена към образуването на спукани капиляри ползвай продукти против целулит, които са с охлаждащо действие, не знам крема на Дева какъв в точно...

# 2
  • Мнения: 2 492
Ако си предразположена към образуването на спукани капиляри ползвай продукти против целулит, които са с охлаждащо действие, не знам крема на Дева какъв в точно...

Въобще не съм склонна и тези капиляри много ме изненадаха . Имам страхотна кожа , нито разширени вени , нито нищо и изведнъж тези капиляри ...  #Cussing out
Затова се дразня и чудя от какво са ?

# 3
  • Мнения: 5 539
На мен ми се появиха при първата бременност на единия крак.
Като хвана тен и не личат толкова.
Не вярвам да могат да се махнат по друг начин, освен с лазер.

# 4
  • Мнения: 215
На мен също ми се появиха по време на бременността и сега като съм бяла, слънце не видяла и много си личат!

Общи условия

Активация на акаунт