Как а се приложи и узакони подьржяща терапия за деца с МД?

  • 590
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Американската асоцияция за Мускулна Дистрофия ни помага да обучи родителите на семейства с деца с МД -Как да направим живота на нашите деца по-лек заедно с подьржяща терапия Която в Бьлгария даже не се знае че сьществува Как и от кого зависи да го направим така че да стигне до всички деца в Бьлгария с МД и естествено да е безплатно по здравна каса или ...незнам как но да е достьпно за всички нуждаещи се !

# 1
  • Мнения: 631
Знаеш ли, преди около 4-5 или 6 години ..не помня точно бях се ентусиазирала да направя нещо точно в тази насока. Мъчих се, гледах, стараех се да е законосъобразно и накрая естествено нищо нямаше да излезе и не излезе.
Единственото, което с помоща на Вили Антонова успяхме да спретнем е книжката, която се разпространява от асоциацията.
За съжаление тя самата вече не е актуална, защото излязоха много новости относно ежедневната грижа за деца с нервномускулни заболявания. Законите се промениха, социалните варианти също...........
С удоволствие ще съдействам във вашата инициатива.....
Ако имате нужда от нещо се обадете.

# 2
  • Мнения: 219
Не сьм изгубила надежда да постигна успех ! Затова ще се боря сьс всички стрества и с вякакьва помощ ! Членувам в 3 асоциации  включително и американската  за МД Едната е майки с деца с увреждания в нашия град в която сьм в управителния сьвет 2асоциации са на моя страна и се мьчим да предвижим нещата ! Но трябва всички да сме единни каузата е една !

# 3
  • Мнения: 631
Наистина се надявам да успееш, не губи кураж. Винаги съм се възхищавала на хора с подобен дух и подкрепям Peace
Въпроса е по скоро как да се издържи законово едно такова начинание и дали "отгоре" ще позволят!?!?  Трябва да се внесе в народно събрание за да се изготви законово и то трябва да стане от национално представени неправителствени организации. До колкото знам БАНМЗ е точно такава. Опитайте. Ако нещо трябва като подкрепа - съм отворена за всякаква помощ

Общи условия

Активация на акаунт