Кога започнаха да се смеят бебчетата ви с глас?

  • 1 314
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Момичета,кога вашите сладури започнаха да се смеят с глас като големи дечица? Grinning

# 1
  • Мнения: 1 367
Мисля,че при всяко дете е индивидуално.Моят син скоро ще навърши 5 месеца и вече повече от половин месец се смее на глас,като го закачаме с татко му.Все още обаче преобладават беззвучните усмивки и гукането  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
На около 3 мес. и нещо се захили на глас за пръв път!Сега скърца много често newsm62

# 3
  • Мнения: 2 257
Седмица преди да навърши 4 месеца се разсмя. Сега - днес става на 5, се смее много често, а отскоро и като го заговорят непознати и му правят маймунджълъци. Той си ми е нахилен, по принцип.

# 4
  • Мнения: 91
В края на втория месец се кискаше при определени игри, а сега се зъби като мишле.

# 5
  • Мнения: 27 524
Не беше рано, някъде след 8-ми месец.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
беше на около 2,5-3 мес

# 7
  • Мнения: 2 677
Около шестия месец.

# 8
  • Мнения: 451
Края на втори месец усмивките бяха придружени с глас, но истински смях- към 4-ти.

# 9
  • София
  • Мнения: 368
След третия месец започна да се смее с глас и сам не можеше да повярва, че тези звуци са от него, което още повече го забавляваше и го разсмиваше.  Laughing

# 10
  • Bapнa
  • Мнения: 762
На 3 месеца

След третия месец започна да се смее с глас и сам не можеше да повярва, че тези звуци са от него, което още повече го забавляваше и го разсмиваше.  Laughing

и ние така

# 11
  • Мнения: 376
За първи път в деня преди да навърши три месеца.

# 12
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
През третият месец.

# 13
  • Мнения: 2 922
На около 3 месеца  Laughing

# 14
  • Мнения: 296
Около третия месец

Общи условия

Активация на акаунт