Писна ми и си го купих...

  • 2 850
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
 Писна ми вече от тоя глад,както се казва ще си умра гладна и дебела.Купих си Редуктил,пия го от 1 седмица,но не съм се мерила и не мога да дам инфо за ефекта,освен  че не чувствам никакъв глад,което ме устройва.Дори и да нямат ефект самите хапчета поне не се мъча да не мисля за ядене сега просто не ми се яде и нищо не ме изкушава.Чувствам се страхотно и настроението ми се подобри значително.Моля пишете ако имате мнение за Редуктил,знам че има такава тема,но все пак може да има и други като мен-отегчени от диетите.  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 531
аз го пих, но ми действа малко време. последните таблети ги изпих от инат, просто щот пари съм дала  Laughing. пиех го и пак огладнявах.

# 2
  • Мнения: 1 479
Здравейте момичета! Аз несъм пила редуктил никога, но се интересувам каква е цената и за колко време стига и какъв е ефекта! Ако имате време и желание пишете!

# 3
  • Мнения: 29
В темата за Редуктила наистина има доста инфо за цени, ефект и тн ...  Wink

Иначе Лилянче, пожелавам успех! Със сигурност ще имаш ефект, особено ако се опиташ да промениш храните, които приемаш завинаги, за да не си стоиш вечно на Редуктил нека той само да ти бъде в помощ да направиш промяната... знам, че си изморена от диети, но ако пробваш да си хапваш всичко събота и неделя, а през седмицата ограничаваш сладко, тестено, картофи, ориз и мазни пърженки неща, ще стане, ще видиш  Praynig

# 4
  • Мнения: 141
Лилянче, моля те сподели каква е цената на Редуктила! Hug

# 5
  • Мнения: 196
Ами цената,която аз платих беше 45лв за 14 хапчета от 15 милиграма,но доколкото разбрах от аптекарката сега е на промоция.

# 6
  • Мнения: 4 380
Както казваше една позната, ако парите които давахме за хапове за отслабване икономисвахме от тези за храна, бихме били слаби и с доста повече пари в джоба. Laughing Сетих се във връзка с цената. Скъпичко. Отчаянието би трябвало да води не към хвърляне на пари за чудодействени хапове, а към повече хъс и кураж в борбата с килцата. newsm78

С тези хапчета дори да имаш резултат, после ще си го наваксаш двойно. По-добре се учи да се храниш правилно и да водиш по-активен живот. newsm78

# 7
  • Мнения: 516
Ами цената,която аз платих беше 45лв за 14 хапчета от 15 милиграма,но доколкото разбрах от аптекарката сега е на промоция.


Преди 2 год. се интересувах от него.Беше някъде юли месец и пак беше на промоция 3 кутийки за 90 лв -иначе баха за 150лв.,но.....срокът им изтичаше същият месец.ТАКА ЧЕ проверявайте какво си купувате.Макар че аптекарката ме уверяваше в годносатта им  поне за още месец - а дали и действието им щеше да е ефикасно през този месец,както през останалия период ?
Направих консултация при една позната аптекарка - тя отвори фармацефтична книга и ми прочете ,че оказва вредно действие върху черния дроб.След това ми прочете и за Ксеникала - той бе по-приемливия вариант.Също е приблизително толкова скъп - пих 3 кутийки,но не отслабнах - те неутрализират мазнините,които приемаш,а не да изгарят тези ,коити имаш.Ако не приемаш мазна храна,а си само на плодове,зеленчуци и тем подобни,няма смисъл от тези лекарства.Прочетете хубаво указанията и изисквайте сверяване във фармацефтичните книги - всяка аптека разполага с такива.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Страничниефекти- запек, гадене,главоболие,сърцебиене,депресии-всъщностнесатолковаредки.

# 9
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Пих го още първата година, когато се появи на пазара и то по препоръка на личната лекарка.
3 опаковки и никакъв ефект. После GP-то ми се извиняваше, че ми го е препоръчала.
Изводите си направи сама.
Иначе много хубаво, че ти е писнало и искаш да направиш нещо. Ето тук има много теми с ефективни диети , без глад. Пожелавам ти да отнкриеш своята и  да  се мотивираш да я спазваш.

# 10
  • Мнения: 516
Страничниефекти- запек, гадене,главоболие,сърцебиене,депресии-всъщностнесатолковаредки.

Какъв ти запек?Щом един продукт изгаря мазнини очаквай обратното.Сърцебиенето си е опасно - зависи какво  и как го провокирало.Отслабващите продукти трябва да имат антидепресиращо влияние,а не обратното.Избирайте добре с какво ще отслабвате.Аз съм на този хал от много " самознание ",но сега вече отслабвам с помощта на диетолог и без никакви лекарства.  newsm12  преди да натоварите / натровите / излишно организма си .

# 11
  • Мнения: 196
Извинете,че не съм писала за ефекта върху мен,малкия беше доста болен и съм се отнесла.Значи при мен нямаше никакви странични ефекти-ама никакви.Чувствах се страхотно през тези 14 дни.И искам да ви кажа,че за първи път си купувам някакви медикаменти за отслабване,и кой казва че не се храня правилно и не спортувам?Повярвайте ми правя го,не разчитам само на чудеса от лекарства.Вече незнам колко дни съм без тях около 2 седмици и пак се чувствм чудесно-не чувствам кой знае какъв глад.А да и ефекта е поразителен махнала съм около 10кг.Чао мили мами и успех.

# 12
  • Мнения: 3 647
Страничниефекти- запек, гадене,главоболие,сърцебиене,депресии-всъщностнесатолковаредки.
ето затова не си купувам химии

# 13
  • Мнения: 360
Рекдуктила е много опасен транквилант, разбира се, че се чустваш чудесно, това е целта, депресията ще дойде по-късно, както и временна липса на сексуални желания, понякога води до пълна фригидност. Много внимавай с този медикамент, може и да отслабнеш, но цената е твърде висока, подтиска някой мозъчни центрове и това си е опасна игра, моя позната го пи шест месеца и свърши с паническо разтройство, сега лекува него...вече година.

# 14
  • Мнения: 7 263
Както казваше една позната, ако парите които давахме за хапове за отслабване икономисвахме от тези за храна, бихме били слаби и с доста повече пари в джоба. Laughing Сетих се във връзка с цената. Скъпичко. Отчаянието би трябвало да води не към хвърляне на пари за чудодействени хапове, а към повече хъс и кураж в борбата с килцата. newsm78

С тези хапчета дори да имаш резултат, после ще си го наваксаш двойно. По-добре се учи да се храниш правилно и да водиш по-активен живот. newsm78


 Peace Peace Peace
Дааааа!!!

Потвърждавам, и аз до преди година се хвърлях на квото видя - Хромове, Златни чудеса и кво ли още не / не ги помня всички / - ефекта беше нулев имам предвид че и да сваля килце две после се наваксваха и отгоре.
Докато сега се храня пестеливо и внимавам какво и колко ям и свалям.
Права е xenia момичета не си давайте парите за тези неща, а просто си направете добър хранителен режим и не се отклонявайте много от него.
Успех   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт