Детска хирургия

  • 3 559
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте на всички!!! Дъщеричката ми е на 2 годинки и ни предстои операция от херния в понеделник! Ще ни оперира д-р Патоков. Моля някакви отзиви за него!!! Много съм притеснена!!! Иначе за самата херния прочатох доста във форума!!! Благодаря на всички предварително   Joy

# 1
  • Мнения: 13
Забравих да добавя че ще ни оперират в детска хирургия на Пирогов

# 2
  • Мнения: 100
Мисля,че притесненията ти са неоснователни.Всичко ще мине успешно.Както Д-р Патоков,така и целия персонал на Детската хирургия са много  добри специалисти.Желая Ви бързо възстановяване.

# 3
  • Мнения: 3 146
Мисля,че притесненията ти са неоснователни.Всичко ще мине успешно.Както Д-р Патоков,така и целия персонал на Детската хирургия са много  добри специалисти.Желая Ви бързо възстановяване.

Съгласна напълно!

# 4
  • Мнения: 2 754
Морковче, знам какво ти е и напълно ти съчувствам. Синът ми е на две години и го оперираха в детска хирургия преди три дни. Както са ти писали момичетата, всички в отделението са добри професионалисти и много внимателни с децата. А малките се възстановяват учудващо бързо. Синът ми тичаше още вечерта след операцията и не е давал никакви признаци, че го боли (оперираха го от крипторхизъм и малка херния).
Желая ви успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 205
Mного е добър доктор Патоков. Миналата година оперира синът ми от перитонит. Всичко мина  нормално. За него зная, че оперира новородени с всевъзможни усложнения. Въобще цялата детска хирургия на Пирогов са мн. добри. Пожелавам бързо възстановяване на детето и стискаме палци.

# 6
  • Мнения: 662
И нас ни оперираха от херния преди 3 месеца,но д-р Пенушлиев(може и да бъркам леко името,за което се извинявам) много съм доволна-голям сладур.Но от всички доктори Патоков най ми хареса,той ни прие и беше нощтна смяна след операцията.Имаше едно детенце в нашата стая на,което цял ден му се чудеха какво му е и като дойде Патоков почна да го води нагоре-надолу и така цяла нощ докато не го оправи.А и има много яко чувство за хумор Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 525
Мисля,че притесненията ти са неоснователни.Всичко ще мине успешно.Както Д-р Патоков,така и целия персонал на Детската хирургия са много  добри специалисти.Желая Ви бързо възстановяване.
Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 248
Мисля,че притесненията ти са неоснователни.Всичко ще мине успешно.Както Д-р Патоков,така и целия персонал на Детската хирургия са много  добри специалисти.Желая Ви бързо възстановяване.

 Peace Абсолютно съгласна, всичко ще е наред.  Peace Hug

# 9
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!!! Благодаря на всички за информацията!!! Както се сещате се оказахте прави  Simple Smile Всичко мина много добре. Вече сме си в къщи. А за доктор Патоков нямам думи! Чудесен лекар и човек.   bouquet . Направо е страхотен. Не съм попадала на такъв лекар до сега! И наистина има страхотно чувство за хумор. Още веднъж благодаря на всички от форума и на всички от Пирогов!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт