за палет радианс

  • 459
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 531
интересувам се дали има някой, който е използувал новата серия на палет - палет радианс върху вече боядисвана коса. бях в хит и разглеждах боите и на щанда имаше едно момиче, което уж трябваше да ме консултира, но към каквато и боя да посегнех ми викаше: "това не става за вас". направо искаше да ме убеди, че като имам вече някакви бели коси, едва ли не е безсмислено да се боядисвам. като я попитах нямат ли новата серия на палет, ми обясни, че няма да я имат и както очаквах каза: "тя изобщо не става за вас, защото сте с боядисана коса. изобщо няма да получите добър ефект и по-добре не си купувайте".
аз се боядисвам с лилавата серия на палет, но съм си харесала един цвят на палет радианс, по-светъл и се чудя дали ще се получи, ако го нанеса върху средно кестенявото, което съм ползувала до този момент.
дано да има някой да ми отговори.
предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 171
Какъв цвят е косата ти в момента?

# 2
  • Мнения: 1 531
средно кестеняво с червеникав отенък.

# 3
  • Мнения: 171
Не си уточнила  какъв цвят точно искаш да постигнеш. Ако цветът е в лилавата гама смятам,че можеш директно да боядисаш косата, но ако искаш да махнеш червения оттенък най-добре отиди на фризьор, за да обезцвети първо косата и тогава да сложи желания цвят. Дано съм ти била полезна.

Общи условия

Активация на акаунт