do canadskite mami:)???

  • 574
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Momicheta zdravete,iskam da vi pitam znaete li kak stoi vuprosa s bolnichnite i izlizaneto po maichinstvo.Do kolkoto razbrah triabva da se aplaiva po rano6-8 sedmici!!!!Dnes ste hodia da proveriavam.Ta ako niakoi e minaval po tezi puteki neka pishe ,blagodaria predvaritelno:)))

# 1
  • Мнения: 676
До Канадските мами  Wink  Wink  Wink

Незнам какво имаш предвид под "болни4ни", но мога да ти кажа за май4инските.
За да ги вземеш, задължително преди това трябва да си работила минимум 6 месеца или 600 часа за последната една година и да си си плащала вси4ки такси и най-важнато "EI". След като си взела от роботодателя документа за прекратяване на работа с него отиваш в EI и попълваш едни друг документ с инфо за теб и какво искаш то4но. След като аплайваш и докато се задвижи цилата процедура имаш 2 седници уейтинг период и след това запо4ват да ти плащат. Не е задължително да аплайваш 6-8 седмици по-рано освен ако ти нямаш желанието да го направиш, но без документа от работодателя не можеш да аплайваш.

ЕТО ТУК МОЖЕШ ДА ПРОЧЕТЕШ ВСИЧКО ПО ТОЗИ ВЪПРОС

Ако има нещо което не ти е ясно, питай.

# 2
  • Мнения: 74
Krasi,blagodaria ti za infoto ,ste razgledam tova ,koeto si mi pratila.govorih s shrefkata mi i ste desitvame ,smiatam da si vzema na 15 april sickness benefits,a due date mi e may 27.
blagodaria ti oste vednuj:))

Общи условия

Активация на акаунт