Пускате ли климатик при новородено?

  • 6 827
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 098
В нашият апартамент е 30 градуса. Интересува ме, може ли да се пусне климатик в стаята на новороденото, без пряко той да духа към него и като се поддържат нормални температури?  newsm78 Вие правите  ли го?

# 1
  • Мнения: 667
Синът ми е по-голям, но избягвам да седи дълго в стая с пуснат климатик. Обикновено пускам климатика в хола, а синът ми е в съседната стая на отворена врата - пак се охлажда.

# 2
  • Мнения: 4 700
Ами не е хубаво.  Не бих рискувала при новородено.

# 3
  • Мнения: 1 783
Тук всички живеят с климатици през лятото, защото не се издържат жегите иначе и с никого нищо не се случва. Естествено, че американците малко попрекаляват и го пускат и когато няма нужда, но когато има нужда, ако се нагласи на нормална температура, нищо няма да се случи. Ако те притеснява, пускай го на не много ниска температура и не го насочвай към детето.

# 4
  • Мнения: 990
Пущам климатика но моите деца са  по-големи. Като новородени избягвах да ги оставям в стаята с климатик.

# 5
  • Мнения: 2 257
И моето дете е на климатик от първия си ден (в къщи, в кола, навсякъде). Поддържам температура около 23 С и му се отразява идеално. Разбира се, не е насочен към него и гледам като е къпан или потен да не се застояваме баш под него.

# 6
  • Мнения: 145
Ние също сме на климатик откакто се роди  Peace.жВ момента съм го вкл. на 25 градуса , а в стаята е още 27. не  се издържа на жегите ooooh!

# 7
  • Мнения: 983
Много е неспокоен и изобщо не може да заспи в тази жега, за това го включвам, какво да правя  Tired

# 8
  • до канала
  • Мнения: 518
Обикновено пускам климатика в хола, а синът ми е в съседната стая на отворена врата - пак се охлажда.
Peace

# 9
  • Мнения: 2 849
В България нямахме климатик миналото лято и беше ад ,не се живееше .Тук има климатик и се използва активно .

# 10
  • Мнения: 2 152
Без климатик в тия жеги,ще загинееем ooooh!
Пускам естествено Peace.Когато е в стаята, духа към тавана и е на 26-27 гр., а когато е в спалнята и спинка, го пускам в холя на 23 гр.

# 11
Преди 2 часа се престраших да пусна климатика за първи път в присъствието на бебка,защото от няколко дни спи по 3-4 пъти на ден, но само за 15-20 мин и е ужасно кисела. В момента спи вече повече от час в съседната стая при отворена врата.

# 12
  • Мнения: 274
След седмица дъщеря ми ще навърши 3 месеца. Вижда ми се абсурдно климатикът да е пуснат, докато тя е в стаята. Но разхлаждам с него. Примерно го пускам в спалнята, докато тя папка в кухнята или хола. А докато е в спалнята - го пускам в другите стаи. Crazy

# 13
  • Мнения: 3 219
Пускала съм миналото лято като беше новороден. Естествено, на  нормална температура. Като не духа срещу него - няма проблем. Peace

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 15:19 от bubito_

# 14
И аз бих ти казала пускай,но не много студено!!!Миналата година се прибрахме от разходка с моя син(а вънка жега...)и надух климатика.Последствията бяха-разтройство и температура.Сега умираме от жега,ама "страх лозе пази",и не смея да го пускам.

Общи условия

Активация на акаунт