Видях какво е паника!

  • 2 564
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
В Бургас валя ужасен дъжд. Ние бях ме на цирк и всички вкупом тръгнах ме да излизаме. Ужасно е да си с толкова паникьосани хора. Дано не е станала някоя беля

# 1
  • Мнения: 7 837
Тълпата е страшно нещо. Дано децата не  са се уплашили много.

# 2
  • Мнения: 834
Най- ужасното е, че родителите създаваха паниката. Просто не мога да го проумея това.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Някой знае ли какво се е случило? Току що ми звънна сестра ми, силно разтревожена, че около цирка е пълно с линейки и пожарни Sad  Дано няма пострадали Praynig

# 4
  • Мнения: 459
Не разбрах защо са тръгнали за излизат всички накуп?
Вчера видях рекламата на цирка и се замислих да закараме детето.
А след тези разтърсващи гръмотевици направо настръхнах.

# 5
  • Мнения: 5 468
Що са хукнали всички в паника? Голямо чудо - дъжд. Мен миналата седмица град ме пра и не мигнах Crossing Arms.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами, доколкото успях да разбера, се е срутила конструкцията и е паднал куполът Confused Моля, ако някой има повече информация, да каже какво се случва!

# 7
  • Мнения: 459
Що са хукнали всички в паника? Голямо чудо - дъжд. Мен миналата седмица град ме пра и не мигнах Crossing Arms.

То е ясно, че няма да е заради дъжда?! Едва ли толкова много родители с деца ще се паникьосат и тръгнат да излизат с малки деца, `щото валяло дъжд, нали?

# 8
  • Мнения: 3 251
Ами, доколкото успях да разбера, се е срутила конструкцията и е паднал куполът Confused Моля, ако някой има повече информация, да каже какво се случва!
Явно е заради силният вятър и оглушителните гръмотевици, дано не е истина...

# 9
  • Мнения: 1 063
Дано само да няма пострадали....

# 10
  • Мнения: 7 837
БТА
Цитат
23:11 Буря срути купола на цирк в Бургас; има ранени

# 11
  • Мнения: 2 957
Що са хукнали всички в паника? Голямо чудо - дъжд. Мен миналата седмица град ме пра и не мигнах Crossing Arms.

То е ясно, че няма да е заради дъжда?! Едва ли толкова много родители с деца ще се паникьосат и тръгнат да излизат с малки деца, `щото валяло дъжд, нали?

Ами така както е формулиран първият постинг на авторката на темата ... точно това се разбира.Че изпаднали в паника и хукнали заради дъжда.

# 12
  • Мнения: 459
Ами авторката е присъствала там, и тя се е паникьосала. Сега пък да мисли как точно да го напише, че все ще има някой не разбрал, как хора се паникьосват от дъжд, такова рядко явление и се стига до линейки и пожарни. Направо прекалявате понякога.

# 13
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
голям ужас преживяхме,но важното е 4е вси4ки сме живи и здрави.свекито заведе малката на циркзнаете ли какво е станало на .ние бяхме там отвън 15 минути преди бурята,решихме д а излезем за малко  с кумовете.настанала е масова паника,защото тока е спрял и е заваляло силен дъждхората са тръгнали д а бягат,голяма блъсканица е било.свекърва ми и детето са били на 2 ред и един мъж им е помогнал да избягат,но са много уплашени.хвърчаха линейки и пожарни.в това време ни се обажда един наш приятел и казва,че цирка се е срутил.въпреки,че ве4е се бяхме чули със свекърва ми,аз изпаднах в паника,стана ми лошо,защото аз настоявах да отидат именно тази ве4ер.след 2 минути звъни друг наш приятел ,който живее в блока отсреща и казва,че на цирка му няма нищо.просто паниката е била голяма и затова е била цялата работа.дано няма пострадали.а свекърва ми е в шок,само реве и нарежда.и двете са останали без чехли,това да ни е проблема.леле хора казвам ви,не съм била така уплашена.то тази жега дето беше не предвещаваше нищо добро,ние се чудихме с приятелитезащо комарите и животните пред цирка са толкова нервни,а те са предусещали бурята.
   Информирай модератор 
_____________________________________
[/url

# 14
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
наистина ли се е срутила конструкцията?боже благодаря ти,че детето ми е живо и здраво.

Общи условия

Активация на акаунт