Простаци ли са мъжете....

  • 1 419
  • 21
  •   1
Отговори

Анкета

Простаци ли са мъжете, които подсвиркат след жените?

Опции:

  • Мнения: 212
Моля, нека с първите два отговора да отговарят наистина само жени на които редовно им подсвиркат мъже след тях. За жените на които никой не подсвирка съм дал опция с третия отговор.

# 1
  • Мнения: 10 758
Подсвиркват ми.Не се обръщам.Не съм куче.
Някои подсвиркват просташки.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Простаци или не - няма да ги женим за себе си, я! Ние ще вземем онзи, дето не подсвирква. Ако се научи по-късно: избивам му предните зъбенца, пък той да опитва!!!

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... само жени на които редовно им подсвиркат мъже след тях. ...

Какво разбираш под "редовно"?

# 4
  • Мнения: 6 417
Ами тези, които не подсвиркват, ами мърморят разни оферти в коя графа влизат?  newsm78

# 5
  • Мнения: 459
Винаги ми е било чудно какво целят с това подсвиркване. Да се обърне мацката и така да я огледат по- добре. Или се надяват да дотърчи и да се запознаят  newsm78

# 6
  • Мнения: 526
Гласувах с първа опция.И държа да знаеш,че в мойта лична класация по простотия преди подсвиркващите слагам само ония,дето си секнат сополите на улицата,с две пръстчета,които после старателно си избърсват в панталоните.

# 7
  • Мнения: 5 468
Пълни простакели. А знаеш ли, колко е смешно, когато на такава подсвиркваща групичка, с люти, сладострастни закани, се спреш и им кажеш: "Айде, елате да ми го турите, да видим, как става тая работа"... и всички 3-4-ма мъжаги се обърнат нанякъде с гръб към теб и се правят, че не се говори на тях Sunglasses Laughing.

# 8
  • Мнения: 9 865
Кои мъже, всички ли?!
Много обичам обобщенията - да, всички мъже са простаци, защото подсвиркват на другите жени, а на мен никога.
Това съответно значи, че аз съм ниска, трътлеста и тъпа.

# 9
  • Мнения: 6 417
Моля да се добави опция "Подсвиркват ми и аз им подсвирквам"  Whistling

# 10
  • Мнения: 3 423
Един германец няма да ти подсвирне никога.
Прекалено е зает с обувките или мислите си.
Виж, за мургавите младежи е чест да дюдюкнат.
Особено като покрай тях минава расова булка.
Не са простаци. Такава им е културата. Екстровертни са.

# 11
  • Мнения: 2 792
   Въпросът е тъп и анкета е тъпа. И ако си си помисли, че реагирам така, защото не ми подсвиркват, може и да си прав, може и да не си, не е от нещата, които ме вълнуват.
   Просташко е да се свирка и подвиква по непознати хора на улицата, не зависимо от пола, ако това питаш.

# 12
  • Мнения: 3 423
Просташко е, ако си в Скандинавия.
За нашата географска ширина е медал за потентност.

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
За нашата географска ширина е медал за потентност.

 Joy Да, ама задължително се гледа дали "потентният" има шкембе. Че нали то било паметник на един загинал герой  Laughing

# 14
  • Мнения: 5 468
И ако си си помисли, че реагирам така, защото не ми подсвиркват.................
Joy Ами да, не ти подсвиркват и те е яд.

За нашата географска ширина е медал за потентност.

Общи условия

Активация на акаунт