Складове и магазини за бебешки пюрета?

  • 5 603
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 861
От къде пазарувате храни за бебчовците? До момента съм купувала само от Метро, но ми се вижда ограничен избора - има малко на Хип, Hame и Нестле? Ако знаете някой склад където да може да пазаруваш без да си търговец - купувам доста голямо количество наведнъж или магазин с добри цени и асортимент  - споделете  Praynig

# 1
  • Мнения: 125
Аз си поръчвам от тук http://papagal.net/

# 2
  • Мнения: 208
hahaha
Само дето не са си платили домейна и сайта не се отваря! Сериозен магазин, няма що!
Преди време си купих от там от соковете за бремени на ХИП. Като се прибрах - гледам едната бутилка отваряна и наполовина празна  #2gunfire А не са евтини, както знаете...
vicks, преди време и аз питах същото и ми препоръчаха склад на Ботевградско шосе на Бебелан. Така и не съм ходила. Минимума който трябва да купиш е 200лв. Ето тук има повече инфо: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172496.0.
Иначе аз ходя в един склад в Люлин - по пътя за Метро. Ако те интересува ще се опитам да ти обясня къде е  Wink

# 3
  • Мнения: 125
При мен се отваря сайта. Аз съм поръчвала многократно и никога не съм имала проблем, и винаги са ги доставяли много бързо и точно.

# 4
  • Мнения: 644
Сайта не се отваря наистина!
Но ако влезнеш през гугъла ....пише,4е са отпуска до 3 .07.2007. Може би освежават сайта?

# 5
  • София
  • Мнения: 861
banditka и на друго място прочетох за този склад в Люлин. Ще съм ти благодарна, ако споделиш къде се намира  Hug.
Какви марки се предлагат там и освен пюрета, какво друго продават? Имат ли ограничение за покупка на няколко бройки от един вид или за определена сума?

# 6
  • Мнения: 4 970
Магазин "Папагал" може да с е посети и на място.Едва ли по4иват цял Thinking.МОже би това се отнася само за онлайн поръ4ките.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз се интересувам и ще следя темата. Blush

# 8
  • Мнения: 208
Да, вече работи сайта на папагал.

За склада в Люлин - намира се зад бензиностанцията на Шел на бул. Европа, след Мото Пфое, посока Околовръстното (Метро 2)- там има всякакви складове и магазини на едро. Изборът на храни е доста добър. Има всичко на Хип и почти всички други предлагани на пазара пюрета и каши (няма да изброявам, да не те излъжа, че аз само Хип съм вземала за сега).
Иначе има и дрехи (ама нищо особено - евтинки български дрехи, но от време на време уцелвам хубави неща).
Има доста играчки - но малко стил Илиенци и магазин за 1 лев Wink
Има памперси всякакви видове и разни бутилки и биберони.
Аз ходя основно за храни. Цените са добри - специално на Хип са като в Метро, но можеш да си вземеш и само по едно пюренце Wink Няма никакви ограничения в количества и пари.




# 9
  • София
  • Мнения: 861
banditka благодаря  Hug. Сигурна съм, че ще е от полза и на някой друг.  Wink
Сега остава да убедя мъжо да се замъкнем до там. Whistling А някой знае ли дали работи в събота?

# 10
  • Мнения: 208
banditka благодаря  Hug. Сигурна съм, че ще е от полза и на някой друг.  Wink
Сега остава да убедя мъжо да се замъкнем до там. Whistling А някой знае ли дали работи в събота?

Да, работи и в събота, но само до обяд... Или нещо такова.
За сутринта съм сигурна, че работи.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт