Сами ли живеехте?

  • 3 183
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Момичета,самостоятелно ли живеехте преди да се омъжите или с родителите си ? Имам предвид  периода след гимназия (18-19г) докато се омъжихте?  Кой е по-добрият вариант според вас?  newsm78
Имам възможност да се изнеса в самостоятелен апартамент след нова година,но се чудя.... Споделете как беше при вас   bouquet

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Живея с приятеля си, в друг град.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
3 опция, според мен е по-добре ако се отделиш ... ставаш по-самостоятелен.

# 3
  • Мнения: 6 889
Не знам точно кой отговор от анкетата да избера. Нашето е някаква средна работа. Не съм живяла сама, живея с приятеля си, но не постоянно, в смисъл той не се е изнесъл окончателно от тях. Но от началото сме си така, прекарва повечето време при мен и се прибира от време на време у тях.
Иначе ако имаш възможност според мен се изнеси.

# 4
  • Мнения: 2 978
Зависи от много неща.
От парите, дали ще можеш да се оправяш сама, от това дали искаш да избягаш от тях...или просто ти се живее сама.

Аз лично нямах възможност да живея сама, с приятелка пък не искам, а и с родителите ми харесваше. Разбирам се с тях добре и преди да се съберем с моя си живеех при тях.

# 5
  • Мнения: 6 167
с мама и тати.
после се оженихме и живеем самостоятелно.

моята причина да остана с мама и татко до късно беше, че можех да си позволя само много евтин апартамент някъде в софийски квартал в покрайнините на пазарджик.
разходите ми за транспорт и изобщо живот в софия при това положение щяха да са много по-големи.

затова реших, че е по-умно да остана в центъра на софия , където всичко ми беше под носа и пеша ( вкл. и работата ми). да не говорим, че при мама си е винаги много хубаво  Laughing

като се ожених съдбата ме завлече на друго място.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Самичка живеех, защото учех в чужбина до сватбата. Ако учех в София, щях да си живея при нашите.

# 7
  • Мнения: 2 386
И да, и не.

В Стара Загора бях при нашите за малко.

Живяла съм в Пловдив сама.

После живях в Студентски град (София) със съквартирантки.

Накрая ме 'открадна' Той  Laughing и - заживяхме заедно сами.

Сега се местим в друга дърважа - пак сами.  ooooh! Laughing


За мен самостоятелността във всичките и измерения е жизненоважна.

# 8
  • Мнения: 5 370
И сама живях, и с нашите.
Ама май повече с тях, че с бившата  ми даскалска заплата-доникъде. ooooh!
Ако и да имах собствен апартамент.

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Да, изнесох се когато бях на 20 години. Но в същият квартал с родителите ми.
На 23 години отидох да живея в София - не съжалявам, беше един от най-хубавите периоди в живота ми.

# 10
  • Мнения: 274
Отговарям с първа опция - сама. Но това беше, защото се мотах по света няколко години. Иначе тук в България си бях при нашите. Благодарение на тези ми "разходки" срещнах голямата си любов. Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 900
От 15 годишна, в Благоевград - сама.
На 19, в София - с приятелка,
а от 20 в стаята на гаджето в Студ. град ........... в стая за трима,
живеехме три двойки  ooooh! ooooh! ooooh!
На 21 се омъжих - за гаджето  Wink
И винаги сме живяли сами!
Късмет за другите  Joy Joy Joy

Имам възможност да се изнеса в самостоятелен апартамент след нова година,но се чудя.... Споделете как беше при вас   bouquet

Ако не плащаш наем - давай!!! Това калява  Peace

# 12
  • Мнения: 35 950
с родителските тела

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами няколко месеца със съквартирантки, после пак с тях, но и с мъж ми, тогава гадже...
После се уредихме само 2-мата и май ни 'ареса, щом се оженихме. И айде пак сами, докато не си народихме дечица  Heart Eyes.

# 14
  • Мнения: 3 740
От 14-годишна в Стара Загора сама.
От 18-годишна в София сама.
Много си обичам родителите, но предпочитам да живеем отделно. Когато съм при тях, ме хранят, глезят, обикалят, когато не съм - съм свободна.

Общи условия

Активация на акаунт