алуминиева врата с огледала за баня

  • 24 582
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Вратата на банята ни е стандартна на апартамент Талашитена !! Преди 8 години я сложихме но в долната си част около 2 педи изгни и образува дупки и гъбички ако натисна направо падат парчета рони се та искаме да я сменим с
алуминиева врата с огледала
моля ако някой си е сложил да сподели доволен ли е и има ли конденз падат ли плочките образуват ли се гъбки Hug
и разбира се да препоръчате фирма
  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Аз съм с такава врата. ХАресва ми как стои, създава излюзия ,че помещението е по-голямо.
 Но понеже е от скоро нямам впечатления .
Конденз не става, но ние имаме прозорец в банята  Peace

# 2
  • Мнения: 2 591
по-добре си сложи ПВЦ за банята! бистрили сме я тази тема вече в този форум - имаше предимствата и недостатъците и на двете! потърси  Peace от къде си  newsm78 мога да ти препоръчам фирма в Търново  Peace ако те интересува, пиши на лични  Wink

# 3
  • Мнения: 1 107
Майка ми сложи PVC врата в банята, само че без огледало(просто е малка банята и мислеше че ще се запотява и ще се развали самото огледало). Иначе вече 3 години вратата няма проблем  с влагата. Само да не се подлъжете да сложите MDF  врата-моя приятелка има такава и уж има някакво специално влагоустойчиво покритие, но тъй като е малка банята за една година е в непознаваем плесенно-жълт цвят no

# 4
  • София
  • Мнения: 418
И аз искам да сменя вратата, но понеже касата е метална ми казаха, че не може. Вече е късно да къртя касата. Някои от вас справил ли се е с такъв проблем?

# 5
  • Мнения: 655
Нашата врата на банята е алуминиева с огледала отвътре и отвън,плъзгаща се . Имаме я от една година. Много съм доволна,че я сложихме. Банята изглежда по-просторна. Проблеми с гъбички сме нямали,а нямаме прозорец на банята.

# 6
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Нашата врата на банята също е алуминиева с огледала и отвън и отвътре !Много съм доволна  , бях се натеглила със старата  талашитена врата ! Сега е супер, няма конденз , няма гъбички , няма плесен - нямаме прозорец в банята , имаме вентилатор  Peace
    Фирма мога да ти препоръчам от Габрово / ако те устройва / !!! Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 366
Дайте някоя снимка и ориентировъчна цена за такава врата.

# 8
  • Мнения: 46 436
... няма конденз , няма гъбички , няма плесен - нямаме прозорец в банята ...

И при нас няма проблем  Peace
Отвътре е огледало, а отвън стъкло кризет.
Цена 300 лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 644
... няма конденз , няма гъбички , няма плесен - нямаме прозорец в банята ...

И при нас няма проблем  Peace
Отвътре е огледало, а отвън стъкло кризет.
Цена 300 лв.
Нашата в къщата на Владая е такава на единия етаж,на другия и от двете страни е с огледала и дори повече ми харесва
У дома сме с такава- без прозорци и огледала е - доволни сме и от трите варианта,просто въпрос на вкус
Цената е почти като при Никол

# 10
  • Мнения: 133
  bouquet
 а за фирмите..

# 11
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Много ми хареса идеята. За отвън - идеално, но отвътре не се ли налага да се бърше при всяко къпане? Ще сменяме и ние при майка ми талашитената врата, преди две години викахме майстор, който боядиса всички врати с автомобилна боя, станаха супер, но тази на банята пак се поизду в долния край, макар че водата от душа не стига до нея.

# 12
  • Мнения: 46 436
... отвътре не се ли налага да се бърше при всяко къпане? ...

Не. Запотяването, ако не го пипаш само си изчезва след къпането  Simple Smile Банята ни е малка, стандартна панелна, но не пръска, въпреки, че сме без параван  Peace


Ние много бързахме тогава и звъннахаме на първата обява, която видяхме, не вярвам да има пазя координатите, но ще погледна  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 554
Дайте някоя снимка и ориентировъчна цена за такава врата.

ние сме с алуминиева врата с pvc плоскост много сме доволни ве4е 2 год а за цената 150лв МИГ МАРКЕТ ВАРНА

# 14
  • Мнения: 544
Определено ми харесва повече, тъй като сега тече ремонт в банята и ние трябваше да избираме.Аз се спрях на ПВЦ, защото се притесних да не би огледалата на вратата да не се начупят.Не знам защо ми се вижда много чуплива, в смисъл такъв че ако я чукна без да искам по-силно и имам чувството , че ще се счупи. Сега май съжалявам, но вече е късно Sad

Общи условия

Активация на акаунт