Защо са срамежливи....ама само пред нас?

  • 496
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 978
Онзи ден гледах запис от РД на едно детенце в детската градина.
Пфуу ако знаете само колко са различни там Laughing

Моята и още едно момиченце се нашамариха по равно Laughing, обърнаха се и продължиха да си играят. Rolling Eyes

Да обаче, вечерта с това детенце бяхме на РД заедно и двете стояха като малки ангелчета Twisted Evil, ще каже човек, че не биха ударили никой...Ама да ги бяхте видели там.
Когато сме на вън и някое детенце и вземе играчката винаги се обръща към мен аз да и помогна. Търси ме с поглед.....Ама аз не искам така..искам сама да си я вземе обратно или да вземе друга, да я замени или де да знам какво....ама не, срам голям. Навежда глава, захапва пръста и се скрива зад крака ми. Thinking

В къщи и говоря, че като нещо не и е приятно да го каже на детенцето или да си вземе друга играчка. Казвам и, че децата взимат само за да видят тази играчка и че после ще и я върнат....и всякакви такива....ама реалността ПРЕД МЕН е друга.

Та въпроса ми е..виждали ли сте ги от страни...? Дали пък аз не и преча да се оправя сама (въпреки, че не го правя).
И защо е срамежлива само пред нас - родителите и?

# 1
  • Мнения: 4 406
от малки знаят, че е по- лесно някой друг да ти свърши черната работа  Mr. Green
като ни няма , се налага да се оправят сами... нищо ново под слънцето наистина.  Laughing Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
Та въпроса ми е..виждали ли сте ги от страни...? Дали пък аз не и преча да се оправя сама (въпреки, че не го правя).
И защо е срамежлива само пред нас - родителите и?

Мда... и моята дъщеря е различна в градината и то не по-добра  Embarassed
Преди известно време една от учителките й ме сюрпризира, че командвала ВСИЧКИ в градината, дори и по-големите. Така се шашнах, че можах само да кажа: "Аз не я възпитавам така."

Иначе на площадките и моето диване ме търсеше за помощ, но съм категорична - сама да се оправя и постепенно свикна с това. Но тя си е малко по... нахална от моите очаквания и без това.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт