18 годишни

  • 2 926
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Интересно ми е как сте се гримирали,когато сте били на 18 години,например?Въобще гримирали ли сте се...Как сте се обличали... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 35 949
само спирала и черен молив около очите + тъмен лак за нокти на ръцете, но рядко
по-скоро ходех негримирана

# 2
  • Мнения: 8 505
Не съм се гримирала.И сега се гримирам.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 669
Много се гримирах и то в различни цветове
От тогава и до сега ми остана черния молив и спиралата-ама намалих драстично молива
Та по темета- гримирам се още от 16 годишна,съобразявах се с модата и с дрехите си
Какви комбинации съм правила само-розово и синьо,оранжево и зелено,цикламено и синьо,лилаво... ooooh!
И сега си се гримирам в два цвята,ама са 2 нюанса на кафявото  Laughing

# 4
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз също много се гримирах - молив, спирала, сенки. Оттогава си ми и остана навика.Сега ако не се гримирам имам чувството, че приличам на албинос

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
В редките случаи, в които съм се гримирала това е включвало пудра... молив за очи и сенки...като цяло винаги съм държала на пудрата...сега вече на ФДТ и други средства за разкрасяване... Peace

# 6
  • Мнения: 2 936
повечето случаи само спирала,рядко молив-предимно вечер и червило с молив задължително!

сега гримът на очите ми е по-силен,а на устните наблягам на гланцове!

# 7
  • Мнения: 511
Разноцветни и блестящи моливи, спирали и сенки особено за дискотека Party Laughing Как съм се обличала...пак според зависи случая Rolling Eyes За дискотека с по-атрактивни парцалки, шаренки и весели Laughing

# 8
  • Мнения: 51
Като бях на 18 се гримирах винаги, когато излизах. Но в момента нещо все не ми остава време да застана пред огледалото-трябва да се замисля.

# 9
  • Мнения: 294
на 18 се гримирах повече,отколкото сега...но сега имам много повече гримове,за разлика от тогава...хм.. newsm78странна работа-сигурно защото не се гримирам толкова и се трупат ли трупа....

# 10
  • Мнения: 126
Аз лично се гримирам според настроението ми!Е...естествено,че лекото освежаване на лицето е препоръчително ::
Важното е да се харесва човек какъвто е,и да умее да извайва и подчертава красотата си!!

# 11
  • Мнения: 4 076
На 18 нямах още собствен стил и копирах това,което ми харесваше у другите.Така обезличавах хубавото в себе си и подчертавах което не трябваше.Резултатът-странна птица.Прекалено много молив около големи очи,ярък руж на млечнобяла кожа,ярко червило,обречени опити да изправя гъсти букли.Впоследствие се научих да подпомагам природата,а не да се боря с нея,така се сдобих  със"собствена"физиономия  Simple Smile

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Както се гримирам и сега, очна линия и спирала.Тогава понякога слагах и черен молив в долната част на окото.

# 13
  • Мнения: 1 234
На 18 си слагах очна линия и черен молив,имало е периоди в които не съм излизала без тях.Слагах си сенки и спирала.Сега вече нямам време сякаш или просто ме мързи-слагам само спирала като излизам,понякога и сенки,но вече все по рядко Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 7 765
Май не се гримирах или в редките случаи - само спирала слагах.

Общи условия

Активация на акаунт