Oтопед във Варна?

  • 857
  • 8
  •   1
Отговори
Мили майки почти съм сигурна , че детето ми страда от рахит. Дайте ми координати на добър специалист в тази област, т.е. да провежда профилактика при рахит, а не само да увеличава дозата вигантол и да няма никакъв ефект. Ако не във Варна , то София и т.н..Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 2 746
А защо си толкова сигурна, че има рахит? Педиатърът ли ти го каза, ако е така консултирай се първо с друг педиатър.За ортопед много пъти тук във форума съм препоръчвала д-р Мирослав Живков.Приема в п-ка Европа и в Майчин дом-Варна.Обади се и попитай кога точно са му приемните часове.

# 2
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
препоръчвам ти ортопед - д-р Райков, който последно (преди година) посетихме в МЦ Патанов, който е до Стоматологията и Музея, преглежда и на ехограф. за него също само добри отзиви съм чувала тук.
но наистина, не си давай сама диагнози, има много теми за рахита, разгледай, има споменати конкретни изследвания, които го доказват.
поздрави и дано да не е това Hug

# 3
  • Мнения: 1 163
Д-р Райков, детето ми имаше проблеми с краката ходила съм няколко пъти при него. Той е най-добрия детски ортопед във Варна. Ама и д-р Живков не е за пренебрегване.

# 4
  • Мнения: 524
Не знам дали е тук мястото, но се чувствам длъжна да споделя за едно дете на 3 години с луксация оперирано от др. Живков от Варна. На кратко направил си е опит с детето и не е свършил нищо, засякохме се с майката и детето в Горна Баня и трябва да ви кажа, че лекарите бяха направо бясни от това което е причинил на детето. Дано да не пострада и друго дете.

# 5
  • Мнения: 17 401
Е, от двамата Райков е по- добрият избор, макар че грешки правят и най- добрите.

# 6
  • Мнения: 524
Наистина грешки правят и най- добрите и при нас се случи това, надявам се да няма последствия. Затова не искам да споделя все още какво се случи.

# 7
И аз съм водила сина си няколко пъти при д-р Живков и останах с добри впечатления, отнесе се сериозно към проблема и се оправи детето.Това е първия случай , в който чувам толкова отрицателно мнение за този доктор.Може да не е помогнал, но чак да навреди?
tsetsi, разкажи какво точно е станало, нали точно затова е форума.

# 8
  • Мнения: 524
Не ми се искаше да разказвам, защото не става въпрос за моето дете, но повярвайте видях детето и майката ми разказа какво се е случило. Детето е с луксация на двете крачета, забелязали са я когато е проходило. Направили са консултация с ортопед и той ги е насочил към Горна Баня, но понеже са познавали Живков са решили да отидат при него. Направил е операциите. След известно време някой им  е казал, че доктора е извършил някакъв нов метод. Минало е време и детето е започнало отново да куца, завели са го при него, направили са снимки и той им казал, че всичко си е наред. Тогава решават да отидат на консултация в Горна Баня, след операцията на детето зададох въпрос на единия опериращ свързан с моето дете и той ми отговори "вие защото много ги четете тези сайтове та този от Варна направо е осакатил детето", искрено се надявам детето да се оправи, за съжаление вместо да се мъчат 2 пъти ще се мъчат 4. Наясно съм, че не бива да се хвърля прах по лекарите, но понеже ние пострадахме от един Пловдивски лекар и това, че всичко за тях остава безнаказано ме дразни, затова с чиста съвест пиша за това, колкото по-малко родители бъдат излъгани от некомпетентни лекари, толкова по-малко деца ще страдат, а моето разбра какво е наистина болка и аз едва я изтърпях, защото се наложи, това бе шанс за крачето му.

Общи условия

Активация на акаунт